Ahoj, nevíte někdo o lowcost variantě cesty z Frankfurtu (nejlépe letiště) do Prahy? Busy, vlaky, cokoli, ale zatím jsem koukala na Eurolines, SA a Deutsche Bahn a hodilo by se mi něco levnějšího. Kdybyste věděli o německé variantě Megabusu nebo Polskibusu, byla bych vám hrozně vděčná. Popř. jestli už někdo teď víte, že 1. 4. dopoledne pojedete z Frankfurtu na Prahu (nebo aspoň někam poblíž), jsem milá, skladná a přispívám na benzín!  .

Frankfurt - Praha

Založila ve fóru Autobusová doprava

4 reakce

Ahoj, nevíte někdo o lowcost variantě cesty z Frankfurtu (nejlépe letiště) do Prahy? Busy, vlaky, cokoli, ale zatím jsem koukala na Eurolines, SA a Deutsche Bahn a hodilo by se mi něco levnějšího. Kdybyste věděli o německé variantě Megabusu nebo Polskibusu, byla bych vám hrozně vděčná. Popř. jestli už někdo teď víte, že 1. 4. dopoledne pojedete z Frankfurtu na Prahu (nebo aspoň někam poblíž), jsem milá, skladná a přispívám na benzín! smiley
PS: Stopovat s větším kufrem se mi bohužel moc nechce, i když by to lowcost podmínku dokonale splnilo smiley

0

Zkus BestBus Travel, koukám, že jednosměrka vychází na 29 €, ale musíš jet 29. března nebo 3. dubna smiley

0 Citovat

Oooops, to bohužel nemůžu smiley Ale i tak děkuju, prostě neukončím let dřív a doletím si pěkně až do Varšavy, ceny Polskibusu jsou mnohem lákavější smiley

0 Citovat

Zdar lidi, změnilo se něco na této trase, nebo je pořád nejlepší Student Agency (zpáteční za 1500 Kč)?
Sháním co nejlevnější bus Praha - Frankfurt a zpět v rozmezí dvou dnů. Např. Příjezd v sobotu brzo ráno a odjezd v neděli pozdě večer, nebo tak...

Student Agency - 750 Kč za jeden směr, přímý bus (cca 6hod, 30 minut)
Našel jsem ještě Flixbus, ale ten častokrát nejede přímo (cca 10h - 14h) a ještě je (někdy i dost) dražší.

Díky za pomoc s hledáním a zkušenostmi!

0 Citovat

S ČD cena začíná na 442Kč. Za tuto cenu je však denní spojení, u posledního spoje (viz obrázek), je nutné ještě připočítat místenku na pendolino za 35-70Kč. Noční spojení stojí okolo 1000Kč/cesta, s lehátkem za příplatek cca 250Kč.

0
4 reakce