Zdravím všechny, můžete mi, prosím, poradit, jak se nejlíp - dostat z Varšavy na letiště Modlin? Aktuálně jsem v Krakově, takže pokud máte i tip, jak se dostat z Krakova na letiště v Modlinu, budu Vám vděčný.  .

Doprava na/z letiště Modlin (Varšava)

Založil ve fóru Autobusová doprava

3 reakce

Zdravím všechny,

můžete mi, prosím, poradit, jak se nejlíp - dostat z Varšavy na letiště Modlin? Aktuálně jsem v Krakově, takže pokud máte i tip, jak se dostat z Krakova na letiště v Modlinu, budu Vám vděčný. smiley

Zkoumal jsem spoje Krakov > Varšava - s PolskiBus a z Varšavy na letiště pak ModlinBusem, ale absolutně se neorientuju, jak to časově stíhat s přestupem z PolskiBus na ModlinBus.

Díky za Vaše rady.

0

Já jel vlakem Varšava - Modlin a vyjde to asi na hodinu a půl, jinak z Krakova nejlépe Ryanairem smiley

0 Citovat

Z Krakova se ten den do Modlinu dostat letadlem nedá. Do Varšavy máme příjezd s PolskiBus na 9.20 a z Modlinu nám to letí 13.40 do BCN, pořád nemůžu najít vhodné spojení do toho Modlinu, tak doufám, že se objeví někdo, kdo bude vědět..

0 Citovat

Po příjezdu na "Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska" sednout na metro a jet do stanice Młociny, odtud pak Modlinbusem až na letiště, jiné jednodušší řešení nevidím.

0
3 reakce