Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zdali nevíte jak se nejlevněji dostat autobusem tam i zpět do Amsterdamu z Brna eventuálně z Prahy. Potřeboval bych něco v druhé polovině srpna a zpět začátkem září. Jak jsem zkoušel hledat, tak jsem našel first minute jízdenky z Brna od StudentAgency, které stojí 1100 Kč tam a zpět dokonce 890 Kč, takže 1990 Kč. Myslíte, že je něco levnějšího? Díky.  .

Brno/Praha -> Amsterdam

Založil(a) ve fóru Autobusová doprava

4 reakce

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zdali nevíte jak se nejlevněji dostat autobusem tam i zpět do Amsterdamu z Brna eventuálně z Prahy. Potřeboval bych něco v druhé polovině srpna a zpět začátkem září. Jak jsem zkoušel hledat, tak jsem našel first minute jízdenky z Brna od StudentAgency, které stojí 1100 Kč tam a zpět dokonce 890 Kč, takže 1990 Kč. Myslíte, že je něco levnějšího? Díky. smiley

0

Flixbus a jejich akce za 9,90€ kamkoliv po Evropě smiley. Byla ted nedavno, tak tezko rict, jestli se ted nekdy bude opakovat

0 Citovat

Leť z Brna do Eindhovenu a pak busem/vlakem do Amsterdamu. Vychází to líp cenově aji časově.

0 Citovat

Díky za odpovědi. Co se týče letecky z Brna do Eindhovenu a následně do vlakem nebo autobusem Amsterdamu, tak to vyjde cenově dráž. A nevychází mi to s odletem z Amsterdamu, navíc bych ještě musel platit další peníze za zavazadla. Asi bude nejlepší StudentAgency. Mimochodem neřeší někdo tento problém taky? Určitě plno lidí koupila letenky z Amsterdamu do JV Asie a Oceánie za 7,5k. smiley

0 Citovat

tak ludi nakupilo dost, skor by som sa s niekym dohodol a siel autom...3-4 osoby by uz mohla byt zaujimava alternativa voci busu

0
4 reakce