Ahoj měla bych dotaz, 17.3. bych chtela nechat auto v parktigeru, musí být předem zarezervováno? Nebo stačív ten den jen přijet? A jak je to s dopravou na letiště. Děkuji moc za odpovědi. .

Parkování ve Vídni - parktiger

Založila ve fóru Železniční doprava

8 reakcí

Ahoj měla bych dotaz, 17.3. bych chtela nechat auto v parktigeru, musí být předem zarezervováno? Nebo stačív ten den jen přijet? A jak je to s dopravou na letiště. Děkuji moc za odpovědi.

0

Ahoj, rozhodne je lepsi si to booknut dopredu pres jejich webovky. Na tech se mimo jine pise i doprava, je to vlakem 2 zastavky na letiste, jizda 6 minut (1,8 €)

0 Citovat

Pokiaľ viem tak fyzicky tam ani nikto nie je... platba sa rieši online, rezervácia online a akurát tam občas niekto skontroluje ŠPZky. 

0 Citovat

Presne tak, žiadna závora ani človeka. Booknite dopredu, prinajhoršom sa dá aj zrušiť min. 24 hodín vopred

0 Citovat

Je třeba bookovat dopředu, SPZ kontrolujou kamery hned na příjezdu, další jsou rozmístěné po celém areálu. Jak už psali výše, na místě nikdo není.

0 Citovat

Marek Sourak napsal(a):

Ahoj, rozhodne je lepsi si to booknut dopredu pres jejich webovky. Na tech se mimo jine pise i doprava, je to vlakem 2 zastavky na letiste, jizda 6 minut (1,8 €)

 

Super děkuji moc

0 Citovat

Zdravím, ještě dotaz k parkování zde. Parkoviště jsem objednal a zaplatil, ale nepřišel mi žádný email. Je to normální? Jen jsem si opsal po zaplacení číslo rezervace. Děkuji


0 Citovat

Mne prisiel, pozri spam, alebo im napis

0 Citovat

po dlhsom case som bookoval parkovanie a vyzera to tak, ze Tiger ma novu pobocku uz zopar mesiacov pri stanici Kaiserebersdorf, taktiez vo Schwechate. Vyskocil mi aj voucher HAPPY, ktory asi dava standardne 3 eura dole z rezervacie

0
8 reakcí