Zdravím. Nevíte, jak se levně dostat z Brna do Vídně? Zatím jsem našla, že nejlíp vyjde se Student agency. A ještě potřebuji z Budapeště do Vídně bez přestupu. Přímo jede vlak - to bude levnější, nebo znáte jiný způsob? Autobus jsem našla jen s přestupem v Bratislavě. A taky nevím, kdyby se jelo vlakem, kde a jak mám objednat jízdenku online? Na jakých stránkách?A jak moc dopředu si mám objednat jízdenku,aby byla levná?Pokud víte, prosím, poraďte. Potřebudu absolvovat tuto trasu v polovině ledna.Předem děkuji! .

Levně z Budapaště do Vídně

Založil(a) ve fóru Železniční doprava

3 reakce

Zdravím. Nevíte, jak se levně dostat z Brna do Vídně? Zatím jsem našla, že nejlíp vyjde se Student agency. A ještě potřebuji z Budapeště do Vídně bez přestupu. Přímo jede vlak - to bude levnější, nebo znáte jiný způsob? Autobus jsem našla jen s přestupem v Bratislavě. A taky nevím, kdyby se jelo vlakem, kde a jak mám objednat jízdenku online? Na jakých stránkách?A jak moc dopředu si mám objednat jízdenku,aby byla levná?Pokud víte, prosím, poraďte. Potřebudu absolvovat tuto trasu v polovině ledna.Předem děkuji!

0

Ahoj, z Budapešti do Vídně jezdí celkem často vlak, dokonce úplně nové soupravy RailJet rakouských železnic, velmi pohodlné, cena nebude na Maďarské pokladně vysoká, ale je dobré si jízdenku koupit ideálně pár hodin předem, protože mezistátní pokladna v Budapešti se nezměnila od doby vzniku železnice, jízdenky JSOU PSÁNY RUČNĚ smiley a v turistické sezóně tam bývá velký nápor a těch pár pokladní nestíhá... cena by měla být 13€, více na internetových stránkách MÁV http://www.mav-start.hu/english/index.php

0 Citovat

Jeli jsme v Březnu roku 2012 z Budapešti do Vídně za 25EUR osoba a 50EUR chtěli za cestu do Brna. Když je to na poslední chvíli tak to stojí takový prachy, ale když se kupuje den dopředu tak je to levnější. A jízdenka nebyla ručně psaná, byla klasicky tištěná přes PC smiley. A u nich NEEXISTUJE nějaká hromadná sleva! smiley Bylo nás 6 a bez šance, pořád mlela to své 50EUR do Brna smiley

0 Citovat

Přesně tak, jeli jsme z Keleti Pu. smiley A byla tam extrémní fronta, čekali jsme cca 45 minut a to tam byla skupina číňanů, co si tam snad domlouvaly jízdenky až do Pekingu. smiley Pořád se jim ta částka zdála velká smiley. Jinak je tam ten pořadník s čísly, takže předbíhání moc nehrozí.

0
3 reakce