Dobry den, mam prosbu na zkusene cestovatele po Sri lance. Koupil jsem si kombi letenky v cervenci Pha - Male, Male - colombo, Hambantota - Pha. Co by jste mi doporucili na 7 denni vylet na Sri Lance? Zatim mam jen takovou vizi ze se dostanu dolu k Hambantote odkud letim zpatky do Praglu, tam se nekde ubytuju a budu jezdit na vylety. Na safari do Yala parku, do Tangally, co dal? Nejvic by me zajimalo, jak cestovat po ostrove. Muzete mi poradit jak nejlepe z letiste do Colomba? Mame se zdrzet v Colombu? Slysel jsem ze radeji ne, ze se mam co nejdrive dostat dal na jih. A jak tedy dal na jih? Predpokladam ze nejlepsi je to vlakem. Stoji za to se nekde po ceste zastavit a stravit tam den? Mate nekdo zkusenost s domluvenym ridicem, ktery vas vozi po ostrove a jak to funguje? S AJ bojuju, ale myslim ze bych se domluvil. Na Maledivach to je asi jen o relaxu ze? Mam ubytovani na Guraidhoo, ma nekdo nejaky postreh co tam jeste mimo, potapeni (snorchlovani) delat? Dekuji za jakoukoli radu. PetrS .

Jak z Colomba na Sri lance

Založil ve fóru Železniční doprava

0 reakcí

Dobry den, mam prosbu na zkusene cestovatele po Sri lance. Koupil jsem si kombi letenky v cervenci Pha - Male, Male - colombo, Hambantota - Pha.
Co by jste mi doporucili na 7 denni vylet na Sri Lance? Zatim mam jen takovou vizi ze se dostanu dolu k Hambantote odkud letim zpatky do Praglu, tam se nekde ubytuju a budu jezdit na vylety. Na safari do Yala parku, do Tangally, co dal?
Nejvic by me zajimalo, jak cestovat po ostrove. Muzete mi poradit jak nejlepe z letiste do Colomba? Mame se zdrzet v Colombu? Slysel jsem ze radeji ne, ze se mam co nejdrive dostat dal na jih. A jak tedy dal na jih? Predpokladam ze nejlepsi je to vlakem. Stoji za to se nekde po ceste zastavit a stravit tam den? Mate nekdo zkusenost s domluvenym ridicem, ktery vas vozi po ostrove a jak to funguje? S AJ bojuju, ale myslim ze bych se domluvil.
Na Maledivach to je asi jen o relaxu ze? Mam ubytovani na Guraidhoo, ma nekdo nejaky postreh co tam jeste mimo, potapeni (snorchlovani) delat?
Dekuji za jakoukoli radu. PetrS

0
0 reakcí