Ahoj, Nedavno jsem se docetla, ze by snad melo byt zprovoznene vlakove spojeni mezi Phnom Penh a Sihanoukville. Akorat vlaky maji jezdit jen o vikendech. Mate s tim nekdo zkusenosti? Popripade jakou autobusovou spolecnost byste pro cestovani v Kambodzi doporucili? Chystame se tam koncem rijna. Predem diky moc  .

Kambodza vlakem

Založil(a) ve fóru Železniční doprava

2 reakce

Ahoj,

Nedavno jsem se docetla, ze by snad melo byt zprovoznene vlakove spojeni mezi Phnom Penh a Sihanoukville. Akorat vlaky maji jezdit jen o vikendech.

Mate s tim nekdo zkusenosti?

Popripade jakou autobusovou spolecnost byste pro cestovani v Kambodzi doporucili? Chystame se tam koncem rijna.

Predem diky moc smiley

0

S vlakem nevím, ale měli jsme dobrou zkušenost s Giant Ibis - nový busy Hyundai, velkorysé místo na nohy, občerstvení a pravidelně zastavují u restaurací s čistými záchody. Navíc se dá rezervovat a platit online, jsou ale o něco dražší než když řešíš na míste.

0 Citovat

Jeď Giant Ibis.
Já šetřil, tak jsem jel něčím jiným a nevyplatilo se to. První dopravce vůbec nepřijel (naštěstí jsem dostal peníze zpět). Stejně jsem dal další peníze za tuktuka z centra na nádraží daného dopravce (nebylo v centru Phnom Penth) a to stejné v cílové stanici (Siem Reap).
Giant Ibis mi doporučoval i jeden provozovatel restaurace.

0
2 reakce