Ahoj cestovatelé, prodám 1 voucher v hodnotě 100 EUR na letenky od AF, KLM a Delta airlines, který musí být využit nejpozději do 3. 1. 2021.  Cena: 60EUR Mějte se! Namco  .

Air France, KLM, Delta airlines voucher

Založil ve fóru Slevové kupóny a vouchery

11 reakcí

Ahoj cestovatelé,




prodám 1 voucher v hodnotě 100 EUR na letenky od AF, KLM a Delta airlines, který musí být využit nejpozději do 3. 1. 2021. 


Cena: 60EUR


Mějte se!

Namco

0

To je dobra nabidka, za 60 to urcite nekdo vezme.

0 Citovat

Lze pouzit na dve cesty  ( KLM )  ?

0 Citovat

Ano, ale myslím si, že musíš zakoupit obě cesty najednou. 

0 Citovat

Platí i na lety od USA?

0 Citovat

Max Novák napsal(a):

Platí i na lety od USA?

Ano

0 Citovat

V tom neni problem  zatim nemohu rict presne , ale pokud ano tak bych se ti ozval na SZ  trosku by asi byl problem jak vyresit  predani i platbu , ziju v Irsku  Jde mi o cervnovou cestu  v druhe pulce mesice  do CR   Ryanair zatim nelita  a ani Aer Lingus neni jisty  Lufthasa taky  ne  a  pres UK ani Berlin se mi nechce  ( dojezd po zemi ) Pres Amstr se mi to jevi nejschudnejsi  

0 Citovat

mikir napsal(a):

V tom neni problem  zatim nemohu rict presne , ale pokud ano tak bych se ti ozval na SZ  trosku by asi byl problem jak vyresit  predani i platbu , ziju v Irsku  Jde mi o cervnovou cestu  v druhe pulce mesice  do CR   Ryanair zatim nelita  a ani Aer Lingus neni jisty  Lufthasa taky  ne  a  pres UK ani Berlin se mi nechce  ( dojezd po zemi ) Pres Amstr se mi to jevi nejschudnejsi  

není problém, dej kdyžtak vědět, platbu můžeme přes revolut, monesu i Tranferwise. A předání, bych ti poslal voucher na email a bylo by vyřešený. 

0 Citovat

Ok zatim nevim

0 Citovat

up

0 Citovat

Prodáno 

0 Citovat

Velmi účinný magický rituál, aby se šílený člověk zamiloval

mýdla magického štěstí, která změní váš život a budete žít v štěstí v radosti z bohatství. toto mýdlo vám pomůže ve vašem životě mnoho příležitostí k dosažení všech svých nejdražších snů.

Prosím, kontaktujte mě, abych si to velmi účinný produkt pro prodloužení a zvětšení jeho penis Produkt v boji proti předčasné ejakulaci Kouzelný prsten pro milostné peníze a použití a ochrana

Telefon (Whatsaap) +33 644680389 E-mail: bambamoudjid@gmail.com

 spokojenost nebo Úhrada seriózního čestného marabou, viz profesor afrického jazyka

0
11 reakcí