Ahoj, našel jsem tuto slevu na AirBnb je to pro všechny co mají T-mobile. Případně si někoho sežente a nechte si zaslat kod  .

Airbnb - sleva 30 € (827 Kč)

Založil(a) ve fóru Slevové kupóny a vouchery

9 reakcí

Ahoj, našel jsem tuto slevu na AirBnb je to pro všechny co mají T-mobile. Případně si někoho sežente a nechte si zaslat kod smiley

https://www.nasimproradost.cz/airbnb

PODMÍNKY AKCE :

Kupon získají pouze nově registrovaní uživatelé Airbnb bez ohledu na to, zda jsou zákazníky T-Mobile anebo využívají služeb jiných operátorů.

Kupon platí 1 rok od doručení a lze jej uplatnit k rezervaci o celkové hodnotě min. 120 eur


Doufám, že někdo využije smiley

0

Škoda toho dodatku "pouze nově registrovaní" :/

0 Citovat

Ahoj všem,

skrze následující odkaz lze získat voucher na AirBnB v hodnotě 30 euro na objednávku ubytování v hodnotě nad 120 euro, platnost 1 rok, bohuzel nemohou vyuzit jiz registrovani uzivatele... smiley

http://mobilenet.cz/clanky/ziskejte-sle ... chny-19774

Plati pro vsechny nejen pro zakazniky T-mobile.

0 Citovat

Netreba nikam nic zadavat, ani objednavat kod. Staci se zaregistrovat pres link na te strance a slevovy kod prijde mailem. Vyuzito vcera na bydleni v LA.

0 Citovat

My jsme se tam nově registrovali dva, ale ani jednomu nedorazil kód se slevou. Jak dlouho to trvalo, než vám přišel?

0 Citovat

Me prisel obratem.

0 Citovat

Jeden z nás se registroval včera a stále nic. Já před pár hodinami a také nic, zajímavé smiley. A to jsem to zkusil přímo přes stránky www.nasimproradost.cz. Mimochodem, nebylo nutné tam zadávat telefonní číslo, že? Nebo to byla podmínka pro to, aby byla sleva poskytnuta?

0 Citovat

Taky mi kód nepřišel. Zkusil jsem na 2 maily a nic...

0 Citovat

Mozno niekomu bude vyhovovat viac - 23eur pri utrate 68 namiesto 30 za 120... Staci sa zaregistrovat cez tento link a automaticky dostanes zlavu na prvy nakup 23eur -620kc pri minimalnej utrate 68eur - 1850kc, co vychadza lepsie, resp. sa moze niekomu viac hodit ako 30zo120. Ono mne to preslo aj ked som sa zaregistroval cez link znova, akoze novy uzivatel, co sa pri tom kode od t-mobile neda. smiley

0 Citovat

ahojte, chcel by osm sa spytat kedy mi to pri rezervacii uplatni zlavu, vybral som ubytovanie za 70e prisiel k platbe ale stale ukazuje ze mam zaplatit 70e, zlavu nenahodilo nikde..ale ked pozeram tak pise ze mam 25usd v kreditoch akurat to nechce nahodit pri platbe..vdaka
Este som sa chcel spytat ci sa vsetko na airbnb plati vopred hned pri rezervacii a ked tak v pripade storna su peniaze vratene spat na kartu alebo su aj ubytovania kde sa plati az na mieste,.dik este raz

0
9 reakcí