Nabizim k prodeji voucher v hodnotě 80€ na cestování se společností FLixbus nebo Leo Express. Voucher prodám za 2000,- kdyztak email luckaca@seznam.cz  .

Voucher na FLixbus a Leo Express

Založil(a) ve fóru Slevové kupóny a vouchery

8 reakcí

Nabizim k prodeji voucher v hodnotě 80€ na cestování se společností FLixbus nebo Leo Express. Voucher prodám za 2000,- kdyztak email luckaca@seznam.cz smiley) při rychlém jednání sleva

0

Možeme prosit nejaky screen?

0 Citovat

Screenshot vám poslat nemůžu jelikož je tam to číslo voucheru smiley

0 Citovat

Proč mi češi máme vždy tendenci na všem vytřískat maximum? 80 eur je 2.160 Kč... Nabídněte odkud za 1.500 Kč a je to fér.

0 Citovat

mozno sa pomylila a voucher ma hodnotu 70 euro : )

0 Citovat

smiley smiley smiley Nechci slevu zadarmo...

0 Citovat

Nixc jsem nespletla, voucher je v hodnotě 80€ jelikož jsme stornovi jízdenky a peníze mi nevrátili, a já jsem student, proto nechci přijít určitě o tolik peněz když ho prodám za 1500,-.. ptám se kdo má zájem a ne že tady budu číst že jsem (vysrany sprominutim ) cech..diky

0 Citovat

Oni se ti jen snažili vysvětlit, že to nikdo nekoupí, protože to prodáváš za cenu blížící se skutečné hodnotě voucheru smiley .. achjo.

0 Citovat

@lukaca, tak tvrdiš že na ten voucher je možne koupit jizdenku přikladne Ostrava - Žilina? Ja doufam screen z tuto usekem a použitem voucheru (je možne opeť zrušit) neni pre Vas problem smiley

0
8 reakcí