Při zadání kódu TMOBILEBA obdržíte u BA slevu na mezinárodních letech 3.000 Kč! http://www.britishairways.com/travel/home/public/en_cz .

British airways: promo kód 3000 CZK

Založil ve fóru Slevové kupóny a vouchery

10 reakcí

Při zadání kódu TMOBILEBA obdržíte u BA slevu na mezinárodních letech 3.000 Kč! http://www.britishairways.com/travel/home/public/en_cz

0

Dave, příště napiš upozornění, ať nikdo nikam nevolá, nepíše.. takhle ty akce většinou hned končí

0 Citovat

Ahoj procvi, vím o tom - ale vůbec mě to v té chvíli nenapadlo..

Budiž útěchou to, že kdyby se prodalo 2000 rezervací, BA by se začali cukat, ale pokud jich bylo, řekněme 200, tak ta šance nějakého storna je minimální. Ono zase nejde každého podojit jako to bylo s AZ smiley

Ale jo,příště u těchto chybovek určitě zmíním etiku letenkáře.

0 Citovat

Ahoj Dave,
nedavno se tady nekdo ptal jestli plati ty BA - ze mu vratili prachy (nemuzu to vlakno najit smiley ) - ja mam letenku na 23/24.11. a prave mi prislo od BA predletove info, takze se myslim nemusime bat, az se vratim 24.11. domu tak jeste pisnu jestli vsechno probehlo ok a nemusel sem na policajty jako ty stastlivci s Italii za 0 kc... smiley

0 Citovat

Ahoj, jak to vypadá byl to jen 1 člověk ... viewtopic.php?f=3&t=851

0 Citovat

thomas: Tak jak to dopadlo? smiley

0 Citovat

úplně vpohodě žádnej problém smiley ani zavazadla nevážili nic ... jinak nečekal jsem že je v Londýně až takhle draho smiley 2 dny v Londýně pro dva mě celkově přišli na 15 tisíc a to jsme si odtamtud nic neodvezli . jinak doporučuju navštívit London Dungeon je hned vedle London Eye sice dvě hodiny čekání ale opravdu to stojí za to .... a hydepark je taky super hlavně ochočený veverky smiley

0 Citovat

žádný problém se zavazadly nebyl, nic se nekontrolovalo, vše OK

0 Citovat

To samy u me.. Jinak musim rict, ze co se nakupu tyce, Londyn zklamal na cely care - jedinej super higlight byla vecer v Maze Grill u Gordona Ramseyho.. A hotel jsem nastesti koupil pres firemni benefity za 0 (Mariott Maida Vale) - kdyz sem videl ty ceny, tak se mi celkem protocili panenky.. smiley

0 Citovat

Není nad New York smiley

0 Citovat

Nabízím 20 Kč, jestli to bude fungovat nevím...


screenshot-20230207-174035-outlook.jpg

0
10 reakcí