hledate nejkratsi one way ticket z Oslobu (whale sharks) na Panglao, Bohol? Nemohl jsem nic naprimo najit, ale na hotelu jsem byl informovan o existenci MBCA Apekop lodni spolecnosti, ktera toto jaksi polooficialne denne jezdi. 1000 pesos jeden smer .

oslob to panglao - filipiny

Založil ve fóru Vodní doprava

2 reakce

hledate nejkratsi one way ticket z Oslobu (whale sharks) na Panglao, Bohol? Nemohl jsem nic naprimo najit, ale na hotelu jsem byl informovan o existenci MBCA Apekop lodni spolecnosti, ktera toto jaksi polooficialne denne jezdi. 1000 pesos jeden smer

0

Za 1000 pesos jsme jeli roud trip Panglao - Oslob - Panglao, je tomu dva dny. Společnost si nepamatuji, kupoval jsem to u naháněče na Alona beach. Jezdí to denně a ta společnost co píšeš taky, lodě stáli v přístavu Oslob vedle sebe. Odjíždí kolem půl jedné odpoledne, až se lidé vrátí ze žraloků. U nás na lodi bylo na zpáteční cestě poloprázdno, ale jestli Tě vezmou, nebo to musí být koupené dopředu, to nevím. My přijeli ze žraloků dost pozdě, tak nevím jak ti lidé co přišli a jeli jen Oslob - Panglao. Jestli můžu poradit, zeptej se nějakého řidiče tricyklu, my ho chytli v přístavu, zavezl nás na žraloky, vyřídil vstup i když už bylo zavřeno, všechno domluvil... 

0 Citovat

my z cebu dojeli do oslobu a byl problem neco najit one way z oslobu na bohol. delaji to jen www.apekoptravel.com a kvuli chybejici konkurenci ceny lehce sponuji. ale jestli je listek velmu levny ci jen levny je sumak. vracet jsme se do cebu rozhodne nechteli.

0
2 reakce