Mám dotaz na ostatní cestovatele ... Jak se mám dostat lodí na Lanzarote (Arrecife), pokud již jsou, a to najednou během dvou dnů, všechny plavby už plné? Existují i nějaké menší lodě a nebo dopravci? Docela dost nutně bych potřeboval 19.08.2017 odploud a teď jsem narazil na problém, že nemám čím ... Poradí mi někdo? Děkuji předem ... .

jak se dostat lodí na Lanzarote (Arrecife), pokud jsou všechny lodě už plné ???

Založil ve fóru Vodní doprava

6 reakcí

Mám dotaz na ostatní cestovatele ... Jak se mám dostat lodí na Lanzarote (Arrecife), pokud již jsou, a to najednou během dvou dnů, všechny plavby už plné? Existují i nějaké menší lodě a nebo dopravci? Docela dost nutně bych potřeboval 19.08.2017 odploud a teď jsem narazil na problém, že nemám čím ... Poradí mi někdo? Děkuji předem ...

0

možná by stálo za to napsat odkud :) po Labi třeba z Kolína by to mohl být problém :)

1 Citovat

Huelva a nebo Cádiz (Španělsko), zatím jsem žádné jiné trajekty nenašel :-(

0 Citovat

Ze Sevilly "odplouvá" v 6:30 ráno Vueling, na Lanzarote "připluje" už v 7:35

0 Citovat

aha, ještě jsem zapomněl, že se tam potřebuju dostat s autem ... letecky mě nevemou :(

0 Citovat

to jsme tak nějak tušili... :-) a nebylo by lepší nechat auto na pevnině a na Lanzarote si ho půjčit?

0 Citovat

já právě z Lanzarote budu stěhovat kamarádku do Prahy ... už se nám snad podařilo zajistit loď, jinak už jsme řešily cestu přes Maroko a potom na ostrovy. Je prostě sezóna a všechno je plné :-(

0
6 reakcí