Přibyl nám další partner - Stena Line Jedná se o evropské trajekty ve Švédsku, Norsku, Anglii a Irsku. Máte někdo zkušenost? Případně srovnání s konkurencí? .

Stena Line

Založil ve fóru Vodní doprava

6 reakcí

Přibyl nám další partner - Stena Line
Jedná se o evropské trajekty ve Švédsku, Norsku, Anglii a Irsku. Máte někdo zkušenost? Případně srovnání s konkurencí?

0

http://www.stenaline.no/ferge/minicruise/scp49 dokáže to někdo smysluplně přeložit?

Mělo by se jednat o plavbu Oslo - Frederikshavn v kajutě za 0,- smiley

0 Citovat

Je to cena pro členy eXtra. Na palubu s sebou musíš přinést dárkovou kartu anebo vytištěnou emailovou nabídku. Víc jsem to nestudovala, ale můžu se na to podívat.

0 Citovat

OK, takhle to stačí - email nemáme a kartu už nikdo z nás mít určitě nebude smiley

0 Citovat

Ahoj, náhodou nějaký promo code na trasu z Litvy do Švédska? Díky

0 Citovat

je to pohodlné ty trajekty? Já preferuji spíše poklidnou dovolenou a nevím jestli na lodi, kde je x tisíc lidí se toho dá dosáhnout?

0 Citovat

V roce 2011 jsem vyuzil Stena Line, 8h plavby z Frederikshavnu do Osla, bez nakupu kajuty. Je vyhodne si hlidat cenu aspon pul roku dopredu... Plavba v pohode, ceny v obchode taky v pohode... celkove super smiley muzu doporucit. Sedeli jsme celou dobu na sedacce u vytahu, na chodbach jsou i zasuvky takze neni problem zapnout notas a koukat treba na film. Jediny problem co byl, pri vyjezdu v Oslu z trajektu celni sprava/policajti auta s poznavacima znackama norska/svedska/finska poustela dal a u nas s CZ spzkou zastavila... Museli jsme komplet vyskladat auto.... a protoze jsme jeli na trip po cele Skandinavii, bylo toho dost. Policista mel 1000 stupidnich otazek... nastesti pak nas pustil a my mohli pokracovat v ceste. Co vim tak ted se Norove boji dalsich utoku a kontroly jsou na hranicich jeste dukladnejsi...

0
6 reakcí