Ahoj,Koupila jsem si "akční" letenku z PRG do Helsinek s mezipřistáním v Rize a dále zpáteční letenku z RIGY do Prahy.  Chtěla jsem se zeptat jestli mi zruší zpáteční letenku pokud nenastoupím do letadla do Helsinek. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Nemám žádná zavazadlaKatka .

ukončení letu v mezipřistání - co se stane se zpáteční letenkou ?

Založila ve fóru Obecně o cestování letadlem

7 reakcí

Ahoj,


Koupila jsem si "akční" letenku z PRG do Helsinek s mezipřistáním v Rize a dále zpáteční letenku z RIGY do Prahy.  Chtěla jsem se zeptat jestli mi zruší zpáteční letenku pokud nenastoupím do letadla do Helsinek. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Nemám žádná zavazadla


Katka

0

Za pokus to stojí

0 Citovat

Tady to možná není až tak hloupý dotaz, ačkoliv se to tak na první pohled může zdát. Slečna poletí pravděpodobně s AirBaltics, který se profiluje jako nízkonákladovka a ta by čistě teoreticky let tam a zpátky mohla vést jako nezávislé lety podobně jako Ryanair nebo flyDubai. V každém případě nutno ověřit, že to není jako u 95% jiných společností, kde se to nedá 

0 Citovat

Díky. Ano jedná se o  AIR BALTICS 

0 Citovat

no ja skor myslim, ze sa to nebude dat, kedze Air Baltic codesharuje so vsetkymi moznymi aerolinkami a tam neviem ako by toto prechadzalo. Ale najlepsie bude zdvihnut telefon :)

https://www.airbaltic.com/en/contact-us

0 Citovat

A hovor si v tomto případě nahrát, kdyby to bylo na místě jinak a protistrana trpěla amnézií. 

0 Citovat

Jasně. díky za informace. Plánujim volat zítra ráno :)  jen mně zajímalo jaké kdo má/nemá zkušenosti, protože oni mi mohou tvrdit něco co je pro ně příhodnější a prostě se jim nebude chtít být flexibilní :) 

0 Citovat

no tak s takymto predpokladom, ze ti na linke povedia co im vyhovuje, bez toho, aby brali do uvahy podmienky to ber, ze sa to neda a nemusis nikam volat :D

0
7 reakcí