Čaute,letíme o dva týždne s turkish do vietnamu, konkrétne saigonu a máme technický stop v hanoi. Mal som za to, že do žiadosti o víza uvediem vstup cez saigon ale overovanie tejto informácie na zahraničných fórach ma zneistilo. Vyplývala z nich totiž možnost že by ten "technický" stop bol fakticky prestup na vnútroštátny let kde by turkish mali iba codeshare alebo ako sa tomu vraví... V takom prípade by sme vstupovali do krajiny cez hanoi. Na webe turkish však moja rezervacia o tom nevypoveda.... Tak neviem. Máte niekto prosím skúsenosti?  .

Vietnam víza - technický stop

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

5 reakcí

Čaute,


letíme o dva týždne s turkish do vietnamu, konkrétne saigonu a máme technický stop v hanoi. Mal som za to, že do žiadosti o víza uvediem vstup cez saigon ale overovanie tejto informácie na zahraničných fórach ma zneistilo. Vyplývala z nich totiž možnost že by ten "technický" stop bol fakticky prestup na vnútroštátny let kde by turkish mali iba codeshare alebo ako sa tomu vraví... V takom prípade by sme vstupovali do krajiny cez hanoi. Na webe turkish však moja rezervacia o tom nevypoveda.... Tak neviem. Máte niekto prosím skúsenosti? 


dsc-0288.jpg

0

V tomhle případě letíš se stejným letadlem Turkish, je to klasická protažená linka.

1) nevystoupíš z letadla a budeš sedět na palubě

2) naženou tě do tranzitu a neopustíš letiště = nepotřebuješ víza

Takže vstup je opravdu až v Saigonu.

0 Citovat

V tomto případě se do SGN doletí stejným letadlem Turkish. Jestli se ale pasovkou neprochází náhodou už v Hanoji, to nevím...

0 Citovat

Já jsem takhle s Turkish letěla (jen opačně - přes Saigon do Hanoje) a zastávka znamenala pouze to, že si někteří vystoupili a jiní nastoupili, zbytek cetujících zůstal sedět na svých místech a čekal...

0 Citovat

Taky jsem touto linkou letěl. Čeká se v letadle.

0 Citovat

aha, super, díky moc. Takže 1,5 hodiny budeme čakať v lietadle hej? :-D Díky ešte raz všetkým za odpovede

0
5 reakcí