Ahoj, shanim pro kamaradku letenku do ameriky, presne do indianapolis. Moc nechci aby travila noc nekde na letisti, tak hledam cesty na "jeden" zatah. Nabizi mi to priblizne 1:50 hodiny prestup v londyne, coz si myslim ze je relativne ok, ale mam trochu obavy z prestupu v USA, jestli JFK 2:55 popripade CHI 3:00 je dostatecny cas vzhledem k tomu, ze prochazi imigracnim a znovu odbavit zavazadla... Bohuzel jsme trochu limitovani navratem, ktery chceme uskutecnit spolecne a tim padem se nabizi jen takhle "kratke" prestupy nebo noc na letistich... Proto me zajima jestli tyto casy jsou ok, dekuji za odpoved .

doba na přestup JFK, CHI

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

7 reakcí

Ahoj, shanim pro kamaradku letenku do ameriky, presne do indianapolis.
Moc nechci aby travila noc nekde na letisti, tak hledam cesty na "jeden" zatah.
Nabizi mi to priblizne 1:50 hodiny prestup v londyne, coz si myslim ze je relativne ok, ale mam trochu obavy z prestupu v USA, jestli JFK 2:55 popripade CHI 3:00 je dostatecny cas vzhledem k tomu, ze prochazi imigracnim a znovu odbavit zavazadla...

Bohuzel jsme trochu limitovani navratem, ktery chceme uskutecnit spolecne a tim padem se nabizi jen takhle "kratke" prestupy nebo noc na letistich...

Proto me zajima jestli tyto casy jsou ok, dekuji za odpoved

0

Ty časy jsou v pohodě, tím spíš pokud zvolíš Chicago a ne JFK ZOO...

0 Citovat

3h na Ohare staci urcite, podle me zmaknes i to JFK, tam je to ale vetsi risk - trva to tam dyl a je to tam komplikovanejsi, podle toho s kym letis...

Nicmene jestli mas vsechny lety na jeden eticket, tak to vubec neres - kdyby to uletelo, tak te posadej zadara na dalsi let - pripadne te uz z letadla vytahnou prednostne..

0 Citovat

Nutné je prostě nelenit a předběhnout alespoň své letadlo. Pak je to jedna báseň.

0 Citovat

Ok, díky za odpovědi smiley
Na jedné letence to bude a nejspíš to bude BA - AA, nebo AA - AA.
Jinak díky za info ohledně toho, že při zpoždění mám nárok zdarma na jiný let, to jsem vůbec netušil... smiley

0 Citovat

Ahoj chcela by som sa opýtať ako to funguje prejdemnajskor imigračná ptm vyzdvihnim batožinu a kde je nástupište na další terminal príletmi na T4 a musím na T2 tam na T2 musím opäť zachekovat batožinu? Dakujem letim prvýkrát tak preto sa pýtam smiley prestup mam len 2:15

0 Citovat

Ano, je to přesně jak píšeš smiley

0 Citovat

Na JFK jsem měl jednou na přestup do Phoenixu 2 hodiny a stihl jsem to tak akorát na minutu. Docela stres, když jsem měl zpáteční letenku přes Atlantu smiley) Řekl bych že 2 hodiny jsou minimum ...

0
7 reakcí