Pekny den a predem diky za radu. Rada bych cestovala s Tripstou.cz ( nejlevnejsi) , ale nejde mi tam prikoupit zavazadlo ( ceske aerolinie). Poradite? Dik. Jitka .

Tripsta – dokoupení zavazadla

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

10 reakcí

Pekny den a predem diky za radu. Rada bych cestovala s Tripstou.cz ( nejlevnejsi) , ale nejde mi tam prikoupit zavazadlo ( ceske aerolinie). Poradite? Dik. Jitka

0

urobite to tak, ze pojdete na stranky csa.cz a tam si kupite letenku vo vyssom tarife s bagazou

0 Citovat

Nebo zakoupíte u Tripsty levnou letenku a poté na stránkách ČSA přikoupíte jen bagáž.

Popřípadě e podívejte, zda na stejné trase nelétá Smartwings (stejný let jako ČSA ale už vč. zavazadla v ceně). 

0 Citovat

Naděžda Krupská napsal(a):

Nebo zakoupíte u Tripsty levnou letenku a poté na stránkách ČSA přikoupíte jen bagáž.

To bych v žádném případě nedoporučoval. Nejjednodušší cestou je nákup letenky v tarifu se zavazadlem přímo na webu ČSA, jak už to psal tonic.  

0 Citovat

nie je to nahodou tak, ze na strankach CSA sa da prikupit bagaz za lepsie ceny len ak je letenka kupena priamo od CSA? Alebo vas jednoducho odkazu na predajcu, tripstu, ktory vam s radostou preda bagaz aj s prijemnym servisnym poplatkom.

0 Citovat

Já to takto kupovala před měsícem, zavazadlo, sedačky, jídlo lze dodatečně přikoupit na webu ČSA.

OW   Kodaň-Praha

 Tripsta - ČSA 1244, Smartwings 1805 (stejný let ale vč. zavazadla)

 Web ČSA - 1655, nebo 2290 (vč. zavazadla)
0 Citovat

sice by som skor cakal od teba Nadezda skor let z Jekaterinburgu, ale ak to takto funguje, tak to teda dobra sprava a ospravedlnujem sa sa mylne info, kedze pri tychto lacnych letenkach to urobi uz aj tretinu ceny.

0 Citovat

Já už teď do Ruska moc nemůžu, po aférce s Putinem po mně jde FSB....

Jinak na longhul to běžně dělá kolem 20%...platíš 8k místo 10k.
0 Citovat

Jen blázen může kupovat dálkové lety přes šmejdy jako Tripsta, Gotogate, apod...

0 Citovat

Naděžda Krupská napsal(a):

Já to takto kupovala před měsícem, zavazadlo, sedačky, jídlo lze dodatečně přikoupit na webu ČSA.

OW   Kodaň-Praha

 Tripsta - ČSA 1244, Smartwings 1805 (stejný let ale vč. zavazadla)

 Web ČSA - 1655, nebo 2290 (vč. zavazadla)

Dekuji vsem. Je teda cena u smartwings vc. Kufru? DikY

0 Citovat

Moc diky. 

LuftJarda napsal(a):

Ale jen 15 kg -  můžeš to koupit i na webu Smartwings - modelový příklad je za 2.350 czk

0
10 reakcí