Dobrý den, na vašich stránkách mě zaujala akční letenka do Thajska. Linz -> Muscat -> Bangkok -> Praha (Lufthansa+omanair). Vždy jsem kupovala letenky přímo od letecké společnosti. Zkoušela jsem vyhledat přes omanair, ale bohužel to nezná město Linec. Když koupím přímo u vás, jak provedu check-in? Až na letišti s číslem rezervace od vás? A budu si moci na omanair dokoupit stop-over balíček s ubytováním a nocí zdarma? A ještě, vízum, musím mít zajištěné předem, nebo se to řeší na letišti? Děkuji za odpovědi. .

Letenky s Oman Air

Založila ve fóru Obecně o cestování letadlem

6 reakcí

Dobrý den, na vašich stránkách mě zaujala akční letenka do Thajska. Linz -> Muscat -> Bangkok -> Praha (Lufthansa+omanair). Vždy jsem kupovala letenky přímo od letecké společnosti. Zkoušela jsem vyhledat přes omanair, ale bohužel to nezná město Linec. Když koupím přímo u vás, jak provedu check-in? Až na letišti s číslem rezervace od vás? A budu si moci na omanair dokoupit stop-over balíček s ubytováním a nocí zdarma? A ještě, vízum, musím mít zajištěné předem, nebo se to řeší na letišti? Děkuji za odpovědi.

0

Dobrý den, check-in provedete klasicky online na webu aerolinky, číslo rezervace budete mít uvedené v e-mailu. Nebo samozřejmě až na letišti, to je na vás. Stop-over si balíček si budete moct dokoupit, pokud samozřejmě zvolíte takový let, který má v Maskatu dlouhý přestup. A vízum se zajišťuje předem online, viz: https://www.cestujlevne.com/pruv.../oman/viza

0 Citovat

Letenky..

nabuduce prosim nazvat vlakno Cestovanie

0 Citovat

tonic napsal(a):

Letenky..

nabuduce prosim nazvat vlakno Cestovanie

:D aby jsi to tonicu neprivolal

0 Citovat

Docela jsem taky zbystril , protoze mame koupene letenky  na unor do Thajska  rovnez  z akce  cestulevne , ale  predchazejici   z  Amsterdamu , prvni  prekvapeni  bylo , kdyz me prisly letenky ze student agency , dalsi hlaska  pak  informovala  o zmene letu , ale tyka se to jen letu z Amsterdamu do Muscatu  posunuteho  o pul hodiny drive , coz nam bude uplne jedno , protoze v Amastru spime

No ale nazev vlakna  me zaujal , kdyz to cele je akce Oman air , prvni usek cesty operuje ale KLM  s kterymi jsme leteli  na Mauritius   , ale jen kratky let z Prahy a dale  to uz operoval Air Mauritius  a zpet pak air Mauritius ale pod oznacenim letu AF  a dalsi oznaceni AF, ale tet CSA do Prahy  

Na  teto akci  je Oman air na  trase Muscat -Bangkok a  zpatecni pak stejne   a   tam uz zminene KlM  a zpet  pak jeste pres Frankfurt  do Prahy  Lufthansa

Tak snad nedojde  uz k zadnym zmenam,   protoze mame  uz kupenou dalsi letenky z  Bangkoku do Krabi  ,ale nechal jsem tam dostatecnou casovou rezervu

Zpet jsm pak ulovil  letenku z Trangu  do Bangkoku z Thai Lion 

Takze  to  by se opravdu dalo nazvat  cestovani .. a samozreme jak jinak  Ryanair Dublin - Amsterdam a zpet z Prahy  jeste nemam, ale  na to je dost casu  a jiny let to asi nebude nez s Ryanem  -)  ted ale otestuju poprve    Laudu z Vidne  -)

Jinak jsem jeste patral,  zda najdu nejake  info  k  technickemu mezipristani v Dammamu , ale  nic jsem nenasel , predpokladam. ale, ze vystoupit nepujde   , kdyz pisou technicke mezipristani,  tedy asi nacerpani paliva  a podle celkoveho  casu to na zadnou velkou pauzu nevypada


0 Citovat

A pointa, mikire???

0 Citovat

Zadna   jako obvykle  -)) 

0
6 reakcí