Ahoj, mám na Stanstadu čas na přestup 55 minut, z Ponte Delgady, do Londýna a odlet do Ovy. Dá se to stihnout? Ještě jsem na tom letišti nebyl. Ryanair. Mám je to příruční 55x40x20 nebo tak nějak.. .

Čas na přestup 55 minut na Stanstedu

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

mikir napsal(a):

Petr76  vysvetli  mi proc ? Prece  letecke spolecnosti pri dlouhem prestupu  hotely poskytuji bezuplatne  a nejedna se  o  first clase ani  bussines  a zrovna tady Oman air  je uvedeny 

https://www.cestujlevne.com/blog...i-prestupu

podle me byl duvod  ten . ze to byla  akcni letenka  a na tu se to nevztahovalo , nebo to proste Oman air zrusil  tuhle sluzbu  . ..napada me zkusit poslat na  Oman air pres  webovku stiznost a zkusit z nich neco vyrazit   jestli to maji opravdu oficialne  uvadene jako bezplatnou sluzbu pri prestupu

Při delším přestupu na letišti Muscat Oman Air poskytne hotel zdarma pro všechny cestující. Ubytováni budete v hotelu Golden Tulip zhruba 10 minut jízdy od letiště. Informace pochází pouze ze zkušeností ostatních cestovatelů, nikoliv z oficiálních zdrojů!

    Zdarma doprava z/na letiště, víza a stravování

    Hotel je nutné zarezervovat dopředu přímo přes web Oman Air nebo prodejce, u kterého byla pořízena letenka.


Čemu na tom nerozumíš? a) to není oficiální info a záleží na jejich momentální dobré vůli, b) musíš s tím přijít dopředu a ne až na letišti.

0 Citovat

Tak to vyslo... od vystoupeni letadla po gate 32 minut, ale uz svitil final call a bez fast tracku bez sance..

0 Citovat

z prdele klika mladej, příště nebrat!

0 Citovat

Vitej pri vytvoreni rekordu , tusim ze se mi tam nejrychleji podarilo prestoupit za 35 minut  a byl jsem mezi poslednimi nastupujicimi 

0 Citovat

Vyměnil jsem si sedačku v letadle úplně dopředu do uličky ke dveřím abych mohl odcházet z letadla jako jeden z prvních. Pak se celou dobu běželo, na pasové kontrole byla naštěstí fronta na 5-10 min, fast track důležitý, bez toho bych tam zatvrdl na 20 min. A pak vlastně zase celé běh až ke gate 56, který ukazal 10 min walk. 50metrů před gate se na obrazovce objevilo final call a nastoupil jako poslední :) štěstí.. zadrhnout se někde na pár min tak už to neklapne

0 Citovat

tak to fajn ze ste nemali napr. autobusy ku gejtu :))

0