Ahoj,chystam se vracet domu po roce z Kanady a rada bych si s sebou dovezla trochu mrazenych ryb, co jsem tady nachytala. Mate s tim nekdo zkusenosti? Co potrebuji udelat pro to, aby mi ryby nikde nezabavili :) Na aerolinky jsem napsala taky, ale treba se najde nekdo, kdo to uz resil a ma prakticke rady.Diky moc,Kamila .

Dovoz ryb z Kanady

Založila ve fóru Obecně o cestování letadlem

4 reakce

Ahoj,


chystam se vracet domu po roce z Kanady a rada bych si s sebou dovezla trochu mrazenych ryb, co jsem tady nachytala. Mate s tim nekdo zkusenosti? Co potrebuji udelat pro to, aby mi ryby nikde nezabavili :) 


Na aerolinky jsem napsala taky, ale treba se najde nekdo, kdo to uz resil a ma prakticke rady.


Diky moc,


Kamila

0

Dovoz ryb z Kanady

Zpráva Komise Evropského Společenství ze dne 5. března 2009 o dovozu výrobků živočišného původu pro osobní spotřebu do zemí Evropského Společenství, kterou se upravuje zpráva číslo 136/2004 Evropské Společenství - Komise č. 206/2009 (EU ABl. Nr. L 77, 24.03.2009, S. 1): 

4. Omezené množství výrobků z ryb pro osobní spotřebu. 

Je povoleno dovézt do EU pro osobní spotřebu omezené množství rybích výrobků (např. čerstvých, sušených, vařených, uzených nebo jinak upravených ryb), jestliže jsou splněny tyto podmínky: 

- čerstvé ryby musí být vykuchány a 

- hmotnost výrobků z ryb nepřekročí 20 kg

0 Citovat

Zkus se zeptat  nekde v Kanade u spolecnosti co se  timto zabyva , ja jsem pro irskou firmu  jezdil na letiste  Shannon airport pro zive humry ,taky muselo byt spoustu veterinarnich  potvrzeni 

Treba by poradili co je treba vyridit v pripade  kdyz pujde o vic nez  20 Kg
0 Citovat

Obema moc diky! Tech 20 kg je dulezity detail! Firma s tim zkusenosti nema, koienti jsou zasadne z Kanady ci USA. Takze jsem prvni testovaci beranek. Ryby budou zpracovane, naporcovane a zamrazene. Dam to do tech 20 kg a snad to pusti :)

0 Citovat

Obema moc diky! Tech 20 kg je dulezity detail! Firma s tim zkusenosti nema, koienti jsou zasadne z Kanady ci USA. Takze jsem prvni testovaci beranek. Ryby budou zpracovane, naporcovane a zamrazene. Dam to do tech 20 kg a snad to pusti :)

0
4 reakce