AhojteMám jeden problém . Dnes jsem bookoval letenky na Bali přes Eva Airwais. com. Jejich oficiálni web. A ted nevím jestli jsem se nedostal do průseru?? Kupoval jsem to půl roku dopředu, to nic, cena v pohodě, nějakých 29,600,-Kč. za dva lidi po přepočtu z Eu. Problém je, že jsem to odpálil z cizí karty. Teda ne cizí, ale karty mé matky, která nám na to poskytla finance jelikož má nová karta nebyla ještě aktivní, tak na ni nemohla poslat platbu. Příšlo mi, že je snad jedno odkud tu platbu odpálím, hlavně, že ji dostanou. Napsali mi nějaké čtení, že je nutno kartu donést na letiště a případně jestli ne, tak nějaká pokuta atd... Toho jsem se celkem vyděsil...Nevím co mám teď dělat. Nepovezu tam přeci matku s kartou a pak ji řeknu čau, nějak dojeď... Platba nebyla stržena a na email jsem žádné info k letu a vůbec nic nedostal. Vlastně vůbec nic. Mám to ignorovat?? Případně jestli mi něco pošlou emailem nabídnout jim change platbu ze své karty?  Měli jsme tam zabookovaný vše i sedadla. Absolutně nechápu proč si to nestrhli, platba jako platba ne?? Byl to vůbec dobrej nápad přímo u nich bookovat let? Byla to má první individuál akce a doufám, že nedopadla na p...Děkuji všem za radu  .

Nákup letenky u Eva Airwais.com

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

Téčko díky moc za kontakt na Evu cz


0