Ahój,  při dodržování názvů u jednotlivých témat, které jsou +- aktivní, mě napadlo založit nové, kde by se sdílely postřehy z "jednotestových zemí", které nespadájí do "exotiky v době COVIDu" Sice se teď nikam nechystám, ale mám dlouhou chvíli, tak si rád počtu zážitky ostatních.   Z cestovatelské mapy jde momentálně o : Švédsko, Bulharsko, Albánii, Srbsko, Chorvatsko, Černou horu, Lucembursko, Vatikán :D a další snad někdy zase jednou přibudou. - nepočítám sem sousední země a země, které mají svůj aktivní topic - Portugalsko, Itálie, Řecko, Španělsko.    .

Jednotestové země vstup pro turisty - Evropa

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

4 reakce

Ahój, 

při dodržování názvů u jednotlivých témat, které jsou +- aktivní, mě napadlo založit nové, kde by se sdílely postřehy z "jednotestových zemí", které nespadájí do "exotiky v době COVIDu" Sice se teď nikam nechystám, ale mám dlouhou chvíli, tak si rád počtu zážitky ostatních.  

Z cestovatelské mapy jde momentálně o : Švédsko, Bulharsko, Albánii, Srbsko, Chorvatsko, Černou horu, Lucembursko, Vatikán :D a další snad někdy zase jednou přibudou.

- nepočítám sem sousední země a země, které mají svůj aktivní topic - Portugalsko, Itálie, Řecko, Španělsko.

 

0

Dobry tema. Co Kosovo jeste? :-D 

0 Citovat

V souvislosti s nedavnou akci Volotey za 5 euro  by nebylo spatne info s Francie  ,tam podle MZV je jen test doporuceny , jo a nevi nekdo jak je to momentalne s Kyprem ? Tam se porad neda cestovat ?   Ryanir prebil tu akci Volotey  akci 1+1  a s Prahy je Phapos  i pres svatky 

0 Citovat

mikir napsal(a):

V souvislosti s nedavnou akci Volotey za 5 euro  by nebylo spatne info s Francie  ,tam podle MZV je jen test doporuceny , jo a nevi nekdo jak je to momentalne s Kyprem ? Tam se porad neda cestovat ?   Ryanir prebil tu akci Volotey  akci 1+1  a s Prahy je Phapos  i pres svatky 

Ve Francii je zákaz volného pohybu. Domorodci smí jen pár vymezených km kolem bydliště či pracoviště, do a z práce a šlus. Zákaz přejezdů mezi regiony. Čili pro turismus absolutně na lejno. Dále povinnost vyplněného čtyřstránkového dokumentu. Tranzit by snad šel, nicméně já to nezkoušel. Jednak mé prachbídná francouzština a dohadovat se někde proč tam jsem tam a ne někde jinde nepotřebuji. V Lucembursku svět ještě postaru (včetně např. normálních snídaní v hotelích, ale to zase není za korunu). 

Jo a 95 % TGV zrušených. 

 

0 Citovat

Ano mas pravdu , ja to myslel ciste jen na ten prestup  a pokud  nevychazi ten samy den,  tak  prespani  u letiste nebo na nem 

0
4 reakce