Ahoj, plánuju na poslední chvíli dovolenou a mám zmatek v testech. výsledek přijde podle naší nemocnice na web ocko.uzis, ale četla jsem tady, že trvá, než to nahrají? dávají někde papír přímo na testu (antigenním)? dále, ten certifikát stačí ukázat na letišti nebo je potřeba jej někam nahrát u vyplňování příletových formulářů (Španělsko, Kypr)? nebo jen zaškrtnout, že test mám a ukázat až na místě? díky!  .

Výsledky testů - postup

Založila ve fóru Obecně o cestování letadlem

5 reakcí

Ahoj, plánuju na poslední chvíli dovolenou a mám zmatek v testech. výsledek přijde podle naší nemocnice na web ocko.uzis, ale četla jsem tady, že trvá, než to nahrají? dávají někde papír přímo na testu (antigenním)?

dále, ten certifikát stačí ukázat na letišti nebo je potřeba jej někam nahrát u vyplňování příletových formulářů (Španělsko, Kypr)? nebo jen zaškrtnout, že test mám a ukázat až na místě? díky!

0

Tak výsledky testů jsou různý, někde ti daj papír a nahrajou to do uzisu, někde pošlou certifikát. 

Co se týká certifkátu, tak je to taky různý :D někde se nahrává do aplikace, někde ho chce aerolinka nahrát do aplikace při checkinu, někdy ho ukazuješ na letišti

0 Citovat

to mi moc nepomohlo :D...konkrétně mně zajímá Wizzair a Ryanair

0 Citovat

U Ryanairu mas volbu bud papir nebo v mobilu vysledek nebo v pc  ,mam overeno ,protoze jsem to resil v Dublinu kdyz mi sice poslali antigen na email ale delal jsem ho v den odletu a nemel uz kde vytisknout 

Opacne z Prahy jsem musel mit PCR test do Irska  nakonec jsem vybral covidpoint v Karline s priplatkem na expres vysledek prisel tentyz den vecer na druhy den jsem to pak jeste kontroloval na ocku  vytiskl jsem si oboji  ale i to co prislo na email bylo v CJ a AJ vcetne lekarske zpravy coz by podle meho stacilo   

0 Citovat

Posledně jsem Ryanairu nic nenahrál, jen jsem to ukázal na gate a v pohodě.

0 Citovat

Nikdy Ryanairu nic nenahrávám, stejně když to kontrolují, tak to kontrolují všem i těm, co to mají nahrané...zbytečná práce.

0
5 reakcí