Ahoj, během vánočních prázdnin máme v plánu vyrazit do Maroka, bohužel letenky jsou opravdu drahé. Čekáme jestli se nezjeví nějaká akce (je tu nějaká šance na let cca. 19-26.12?). Nicméně asi nic nebude... To mě přivádí k otázce, jak je to se last minute lety z letiště pár hodin-minut před odhletem. Tj. kdybychom se dostali na letiště dejme tomu v Marakeši, jaká je šance že seženeme výhodné letenky někam poblíž ČR za výhodnou cenu. Jestli existuje něco takového, nebo šance na ukořistění letenek je malínká. Díky.  .

SuperLastMinute na letišti

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

3 reakce

Ahoj,
během vánočních prázdnin máme v plánu vyrazit do Maroka, bohužel letenky jsou opravdu drahé. Čekáme jestli se nezjeví nějaká akce (je tu nějaká šance na let cca. 19-26.12?). Nicméně asi nic nebude...

To mě přivádí k otázce, jak je to se last minute lety z letiště pár hodin-minut před odhletem. Tj. kdybychom se dostali na letiště dejme tomu v Marakeši, jaká je šance že seženeme výhodné letenky někam poblíž ČR za výhodnou cenu. Jestli existuje něco takového, nebo šance na ukořistění letenek je malínká. Díky. smiley

0

Šance, že přijde nějaká akce přes vánoční svátky je minimální. V ČR na letišti se ničeho nedočkách, u nás nic takového nefunguje.

0 Citovat

něco takového existovalo kdysi, ale s rozvojem prodeje letenek přes internet (+ možná nějaká zlá regulace po 9/11) to prakticky vymizelo

0 Citovat

No co se tyce Marokka, tak nejlepsi je z CR bud letet pres Milan s EasyJetem nebo z Berlina s tou samou spolecnosti.. Nejlevnejsi letenky s nima poridis s predstihem - pred par dnama jsem videl na FF a Piratech ze announcovali prodej na leto 2015 (a ceny byly opravdu lakave smiley) - sance ze bys neco sehnal na posledni chvili na letisti (a jeste v maroku) se limitne blizi nule.. smiley Podle me je nejlepsi strategie (pro me bohuzel nepouzitelna) planovat to dostatecne dopredu, abyses dostal na nejlepsi ceny..

0
3 reakce