Ahoj, možná mám hloupý dotaz, ale chci se zeptat, zda si mohu vzít s sebou na palubu takový ten klasický skládací deštník? Letím z BTS s Ryanem pouze s příručákem a za těch pár let co létám, jsem si nikdy s sebou deštník nevzal, takže vůbec netuším  .

Deštník na palubě letadla

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

12 reakcí

Ahoj, možná mám hloupý dotaz, ale chci se zeptat, zda si mohu vzít s sebou na palubu takový ten klasický skládací deštník? Letím z BTS s Ryanem pouze s příručákem a za těch pár let co létám, jsem si nikdy s sebou deštník nevzal, takže vůbec netuším smiley díky za odpověď smiley

0

Ano, můžeš.

0 Citovat

Tak já jsem osobně viděl během posledních 10 dnů (Barajas a Nürnberg) jak ho cestujícím z palubního zavazadla vyhodili do koše...

0 Citovat

Daznik nosim stale a este ani raz mi ho nevyhodili. Vacsinou ho ale mam zapichnuty v bocnom vrecku ruksaku aby bolo vidiet ze to je dazdnik a nikdy sa na tom nikto ani nepozastavil. Ale mozno zalezi aj na koho natrafis...

0 Citovat

Minulý měsíc nám ve Vídni, Římě (CIA) a Algheru deštník taky prošel.

0 Citovat

tiez bez problemov

0 Citovat

Mně s ním z Bali pustit nechtěli (měl jsem ho taky píchnutej v boční kapse v batohu a vršek koukal) - let s Malaysia airlines. Řekl jsem, že ho dám kámošovi do kufru a zmizel od přepážky. Deštník jsem hodil dovnitř batohu a pak prošel bez problémů.

0 Citovat

V Šanghaji na Pudongu si ho borec všimnul na rentgenu, jen jsem ho ukázal, projel mi příruční zavazadlo rentgenem znova a vše OK. Ale třeba v Mnichově nebo Taipeji ten samej deštník nikoho nezajímal.

0 Citovat

OK, díky všem za odpovědi smiley

0 Citovat

V Anglii zabavili jak klasický tak i skládací deštník. Nikdo nic neřekl, vytáhli, vyhodili smiley Bude to jak odkud podle pravidel konkrétního letiště.

0 Citovat

Dala bych si ho do zavazadla do úložnýho prostoru.

0 Citovat

Aha, tak to je blbé, to jedině risknout a nebrat si svůj nejoblíbenější deštník. Už jsem potkala na palubě letadla i paní s pletacíma jehlicema, co si štrikovala, což trochu nechápu, ale člověk nikdy neví...

0 Citovat

Když letím nalehko jen s báglem, vždy mám deštník strčený v boční síťce. Jinak mám deštník, co jsem koupil asi před 4 lety v Tescu asi za stovku, už se mnou viděl kus světa, ale kdyby mi s ním někdy dělali problém, tak si koupím holt za stovku někde jiný smiley

0
12 reakcí