Ahoj, potřebuji pořídit nový velký kufr na cesty. Mám jeden starý látkový (logo je už uražené), který má sice už zrezlá kolečka a vypadá hrozně, ale stále plní funkci a především mu funguje zip. V rodině proběhlo v poslední době několik nákupů kufrů, ale téměř vždy po jednom či dvou použitích odešel právě zip (často se jednalo u kufry ze supermarketů). Hledám tedy kufr, který zvládne cca 10 cest ročně. Prioritou je kvalitní zip, který, v případě potřeby, udrží napěchovaný kufr a nerozjede se. Příjemné by bylo, kdyby měl pouze dvě kolečka. Rozměry aktuálního jsou 70x48x22cm (74litrů), což bylo dostačující. Čím nižší cena tím lépe, na značce nezáleží. Máte prosím nějaké tipy, zkušenosti, apod?  .

Velky kufr na cestování

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

turojan napsal(a):


Je podivné, že máš špatné zkušenosti s každou značkou kufrů, které tady uživatelé doporučí. Nelíbí se ti mnou doporučené a ozkoušené produkty odXXX ani značka doporučená Irenou. ...

To ani ne... Spíš je to taková nedůvěra k nezištným pohnutkám uživatele, když ten uživatel je registrován pouze pár hodin / dnů a jako první a jediný příspěvek  je  odkaz na konkrétny tovar s linkem na "ten pravý eshop"...

0 Citovat

turojan napsal(a):


Je podivné, že máš špatné zkušenosti s každou značkou kufrů, které tady uživatelé doporučí. Nelíbí se ti mnou doporučené a ozkoušené produkty od NejKufry.cz ani značka doporučená Irenou. Těžko se mi věří tomu, že ti rukou prošel každý kufr a vždy ti přišel poškozený.

Ty i Irena musíte mít nějakou zvláštní úchylku na doporučování kufrů.

 Ale tady asi byznys moc neuděláš, protože když už kufr, tak za pár desítek dolarů značkový přímo z USA a není potřeba kupovat předražené padělky v doporučovaných eshopech.

0 Citovat

Nadezhda Konstantinovna Krupskaya napsal(a):

Tak tam jsem také nakupovala, poslali mi místo nového použitý kufr, který musel některý zákazník přede mnou reklamovat. Byl ze všech stran odřený, poškrábaný a uvnitř byl písek a nějaké mušle. Zámek byl rozbitý a nešlo to vůbec použít. Hodila jsem jim to na hlavu.


Dobrý den, paní Naděždo, musíme se ohradit na váš komentář. To co píšete není pravda. Žádná reklamace u soudu neleží a už vůbec ne s někým, kdo používá pseudonym Naděžda Krupská. Naše zavazadla jsou přímo od výrobců kvalitních značek jako Titan, March, Wenger apod. Rozhodně se nejedná o nějaké čínské kopie! Dále píšete, že kufr přišel poškozený, což je také nesmysl, veškerá zavazadla před odesláním kontrolujeme. Jediný prostor, kde je možné, aby se kufr poškodil je u dopravce, ale to je potřeba řešit ideálně na místě a balík nepřevzít. Prosím, neschovávejte se za pseudonym a nešiřte nepravdy, pokud máte s námi problém, napište nebo zavolejte nám, všechny nevymyšlené reklamace řešíme! S pozdravem, Patrik Martínek, Nejkufry.cz.

0 Citovat

a co z toho ked su tie kufry drahe a kvalitne...kazdy pukne ako vidiet :D  

0 Citovat

Tady lidi hledají, jak koupit kufry levně. Část z nich si ho možná i vyrábí z kašírovaného papíru :-D Pláčete na špatném místě. Navíc příspěvek měl být označen jako inzerce. 

0 Citovat

Tuhle firmu znám. Prodávají nekvalitní předražené zboží a neuznávají reklamace. Internet je plný negativních recenzí.

 Já vůbec nechápu motivaci si tam něco kupovat. Letos jsem kupoval v USA středně velký skořepinový kufr s certifikací nárazuodolnosti (při zkouškách je vyhazují z letadla přímo na plochu). za 59.90 USD vč. TAX, u této firmy stojí 3x tolik. 
0 Citovat

One man show :D

0 Citovat

Patrik Martínek napsal(a):


Dobrý den, paní Naděždo, musíme se ohradit na váš komentář. To co píšete není pravda. Žádná reklamace u soudu neleží a už vůbec ne s někým, kdo používá pseudonym Naděžda Krupská. Naše zavazadla jsou přímo od výrobců kvalitních značek jako Titan, March, Wenger apod. Rozhodně se nejedná o nějaké čínské kopie! Dále píšete, že kufr přišel poškozený, což je také nesmysl, veškerá zavazadla před odesláním kontrolujeme. Jediný prostor, kde je možné, aby se kufr poškodil je u dopravce, ale to je potřeba řešit ideálně na místě a balík nepřevzít. Prosím, neschovávejte se za pseudonym a nešiřte nepravdy, pokud máte s námi problém, napište nebo zavolejte nám, všechny nevymyšlené reklamace řešíme! S pozdravem, Patrik Martínek, Nejkufry.cz.

 Pane Martínku a ty mušle a písek tam také dal dopravce že - asi jako bonus. Že neuznáváte reklamace jsem si o vás už přečetla.

Vaše kufry tak maximálně pokud se chci zbavit mrtvoly abych si nezasvinila auto. Ale jak to tady čtu, tak bych měla strach, aby přepravu vydržel, nerozpadl se a mrtvola se po cestě nevysypala.  

Chtěl jste reklamu zadarmo, tak jí máte. A že není zrovna pozitivní? No co byste také chtěl za ty prachy...

 

 
0 Citovat

tvl padrino :D

0 Citovat

Prodáváme kufry z dvojitými zipy, které se nedají tak snadno rozject jako obyčejné zipy a nelze se do nich snadno dostat, díky tomu mají zvýšenou nosnost než obyčejné kufry, např velký XL má nosnost 28 kg. Jedná se o cestovní kufr T-Class 2222

0 Citovat

Když velký kufr, tak rozhodně skořepinový. Já jsem kupoval sadu pro celou rodinu, v níž je kufr menší, střední i větší velikosti. Pokud chcete taky nový kousek nebo rovnou sadu, tak mohou doporučit nastrojana, kde jsou kufry za velmi dobré ceny a celkově mám s tímto obchodem výborné zkušenosti

https://www.nastrojan.cz/kufry-skorepinove

0 Citovat

Ze si s temi reklamami nedaji pokoj 😀

0 Citovat

losdodos4 napsal(a):

Když velký kufr, tak rozhodně skořepinový. Já jsem kupoval sadu pro celou rodinu, v níž je kufr menší, střední i větší velikosti. Pokud chcete taky nový kousek nebo rovnou sadu, tak mohou doporučit nastrojana, kde jsou kufry za velmi dobré ceny a celkově mám s tímto obchodem výborné zkušenosti

https://www.nastrojan.cz/kufry-skorepinove

To znám to se hodí především pro války rodinných klanů. Je to sada jako matrjoška a když vyvraždí celou rodinu, tak má každá mrtvola vlastní skořepinovou rakvičku. Člověk si tak nezasviní kufr v autě. Na zahrabání mrtvoly dobrý, ale na cestování je to úplně na prd.

0 Citovat

Padrino, jsem z tebe mrtvý 🤣

Za mě aspoň komentář měsíce.

0 Citovat

najde se spousta internetových obchodů s kufry, ale většinou je rozdělují pouze na látkové a skořepinové a podobně, málokdy podle velikosti..libovolně velký cestovní kufr si ale můžete najít poměrně snadno například zde:

https://www.nastrojan.cz/kufry-dle-velikosti

0 Citovat

Dělení podle velikosti se vždy hodí. Ale ty ceny v tom eshopu jsou hodně vysoké za takový šunt.

Tyhle předražené kufry si mohou dovolit snad jen pašeráci drog. Ale ti potřebují kvalitní kufr co se po cestě nerozpadne. S tímto by je hned chytili. To by si pak majitele eshopu našli a odkrouhli ho.

0 Citovat

losdodos4 napsal(a):

najde se spousta internetových obchodů s kufry, ale většinou je rozdělují pouze na látkové a skořepinové a podobně, málokdy podle velikosti..libovolně velký cestovní kufr si ale můžete najít poměrně snadno například zde:

https://www.nastrojan.cz/kufry-dle-velikosti

Prodávají jen nekvalitní věci. Nedoporučuji. :-D

0