Zdravím, koupil jsem letenku přes Expedii s odletem až koncem září 2016 a teprve čekám na potvrzení. Peníze mám zatím pouze v nezaúčtovaných transakcích. Bohužel mi končí v půlce příštího roku pas, tak si musím nechat vystavit nový. V průběhu zadávání údajů při koupi letenky jsem nikde nemusel zadávat číslo pasu až po rezervaci v nastavení ůčtu na Expedii jsem tu možnost našel. Nejsem si jist, jestli to mám nechat nevypněno, nebo tam zatím zadat číslo starého pasu a za měsíc ho aktualizovat. S tímhle nemám zkušenost, tak prosím o radu. Díky .

Expedia - změna čísla pasu

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

1 reakce

Zdravím,

koupil jsem letenku přes Expedii s odletem až koncem září 2016 a teprve čekám na potvrzení. Peníze mám zatím pouze v nezaúčtovaných transakcích. Bohužel mi končí v půlce příštího roku pas, tak si musím nechat vystavit nový. V průběhu zadávání údajů při koupi letenky jsem nikde nemusel zadávat číslo pasu až po rezervaci v nastavení ůčtu na Expedii jsem tu možnost našel. Nejsem si jist, jestli to mám nechat nevypněno, nebo tam zatím zadat číslo starého pasu a za měsíc ho aktualizovat. S tímhle nemám zkušenost, tak prosím o radu. Díky

0

nechaj to tak, aj tak je hlavne co budes mat pri checkine

0
1 reakce