Ahoj, potřeboval bych prosím radu  .

Cesta do Liverpoolu

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

7 reakcí

Ahoj,

potřeboval bych prosím radu smiley. Potřebujeme se s přítelkyní dostat do Liverpoolu - počítám během dubna. Můžete nám prosím doporučit nejlepší způsob? Známý nám doporučuje, abychom letěli do Londýna a poté jeli autobusem do Liverpoolu. Myslíte, že to je nejlepší?

Moc děkujeme za odpověď.

0

v dubny uz mas Ryanair z Prahy , tak si porovnej ceny kolik das za Londyn + bus a kolik za primy let

0 Citovat

ještě kukni na na přílet do manchesteru a pak a busem do liverpoolu, bus vyjde z letiste do liverpoolu centra cca na 4 libry, to máš jak MHD v liverpoolu z letiště do centra. Lítame na tam na fotbal kombinaci Manchester Liverpool, takze vždycky nejlevnejsi letenka bud do liverpoolu nebo manchestru a pak přejezd National express do příslušného města nebo MHD z letiště.

0 Citovat

ak to nemas do Bratislavy daleko, tak priamo Manchester sa lieta, alebo Leeds, odkial chodia vlaky a megabusy kazdu chvilu

0 Citovat

ahoj, mám dotaz k MHD, jestli někdo víte, jednorázový lístky na bus platí jen na jednu cestu nebo je to nějak časově omezený a přestupní? na internetu nacházim jenom info o denním lístku (kterej je pro nás celkem nepoužitelnej protože platí jen do půlnoci a ne na 24 hodin jinak by to byla jasná volba). díky za info

0 Citovat

jednorázový lístek, tj. který koupíš u řidiče platí na jednu cestu. Kam chcete jet ? 24h lístek se nedá koupit, možná tak v nějaké centrále u nich někde v centru, nikdy jsem o tom neslyšel, mají buď all-day ( 4.20 u nás ) nebo ty jednorázové.

PS: jestli chcete využít ty busy, tak pozor na společnosti, každá má svůj lístek.

0 Citovat

díky za odpověď, máme hostel na Everton road, ale asi si tam uděláme z centra procházku nakonec, takže jenom koupíme 2x jednorázový lístky u řidiče na cestu z/na letiště

0 Citovat

jo, co jsem se díval, tak je to kousek od centra. Jestli pojedete busem až k skoro k vlakáči, tak to máte na pohodu a k Vašemu ubytku asi tak 20 - 25min pěšky. Snad Vám vyjde i počasí. Zrovna tento týden nebude nic moc zde v Anglii.

0
7 reakcí