Ahoj, chtěl bych se prosím  zeptat . Koupil jsem 3 letenky na Zanzibar před 3 měsíci. Letíme z Lux do Mnichova,Muscatu a na Zanzibar a zpšt..Vím ,že musím dodržet nástup z Lux.,ale chtěl jsem se zeptat můžu vystoupit na zpáteční cestě v Ománu aniž bych nedostal pokutu od společnosti Oman Air . Máme jen malé batůžky ,tak že problém se zavadly nebude. Chceme zůstat 5 dní v Ománu a potom jet autobusem do Dubaje a s tama 30.12. odletět do Katowic .Myslíte ,že nás vpustí bez problému do Ománu.Děkuji, za odpověď. David .

Letenky na Zanzibar s Oman Air

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

6 reakcí

 Ahoj, chtěl bych se prosím  zeptat . Koupil jsem 3 letenky na Zanzibar před 3 měsíci. Letíme z Lux do Mnichova,Muscatu a na Zanzibar a zpšt..Vím ,že musím dodržet nástup z Lux.,ale chtěl jsem se zeptat můžu vystoupit na zpáteční cestě v Ománu aniž bych nedostal pokutu od společnosti Oman Air . Máme jen malé batůžky ,tak že problém se zavadly nebude. Chceme zůstat 5 dní v Ománu a potom jet autobusem do Dubaje a s tama 30.12. odletět do Katowic .Myslíte ,že nás vpustí bez problému do Ománu.

Děkuji, za odpověď.

David
0

jasne, toto bude ok, ked uz tak takto sa to ma robit :)

1 Citovat

Zdravím ,mám takovou otázku dnes mi přišel email ( o potvrzení letu)od společnosti Oman Air se kterou

letíme 13.12. 2017 na Zanzibar. Zarazila mě jedna věc že letecká společnost doporučuje abych

jim poslal kopii mého pasu a kopii debetní nebo kreditní karty bez čísla CCV.

Chtěl jsem se zeptat je to moje povinnost jim to poslat.....předem díky za odpověď.

David

0 Citovat

Není.

Navíc sám píšeš, že tam máš jasně napsaný doporučuje, jak jsi z toho vůbec vyvodil, že by to měla být povinnost???

0 Citovat

Korcula1 napsal(a):

Zdravím ,mám takovou otázku dnes mi přišel email ( o potvrzení letu)od společnosti Oman Air se kterou

letíme 13.12. 2017 na Zanzibar. Zarazila mě jedna věc že letecká společnost doporučuje abych

jim poslal kopii mého pasu a kopii debetní nebo kreditní karty bez čísla CCV.

Chtěl jsem se zeptat je to moje povinnost jim to poslat.....předem díky za odpověď.

David

Pokud jsi letenky kupoval přímo na webu Oman Air, doporučuji mít s sebou kartu, se kterou byly placeny, mohou ji po tobě chtít.

0 Citovat

Díky,

v tom duchu jsem to pochopil ,že to můžou po mě vyžadovat jestli jsem to dobře přeložil:

Oman Air accords priority to the confidentiality of our customers’ credit card details as well as security measures to help avoid credit card fraud. For your protection, you may be contacted to complete a credit card verification process by selecting one of the processes mentioned below:

1. Send the below mentioned documents for verification at least 48 hours before your departure date to Email RPT@omanair.com •(a) A clear copy of both sides of the credit/debit card (blank out the CCV number) together with a copy of the card holder's passport.

•(b) Your booking reference (PNR) or ticket number.

•(c) A signed authorization letter from the cardholder. Specimen of the letter is available Here.

2. Present the original Credit/Debit card used for the purchase and the above mentioned documents at the time of check-in. It is important for you to be at the airport at least 3 hours before the departure time of your flight in order to complete all the formalities.

3. Present the original Credit/Debit card used for this purchase, and the above mentioned documents from the card holder to your nearest Oman Air office at least 1 business day before your departure date.

0 Citovat

Máš tam TŘI možnosti s tím, že jedna z nich je příslušnou kartu ukázat při odbavení. Posílat nikam nic rozhodně nemusíš.

0
6 reakcí