Ahoj, nemáte někdo zkušenost s chybkou ve jméně na letence ČSA  ? (mám chybějící poslední písmeno v křestním jménu) Kupovala jsem si letenky přes Kiwi, část Ryanair a tam prej změnu udělali v pohodě, ale k tý ČSA mi napsali "On the other hand, we could only add remarks for your Czech Airlines flight. The remarks for the correct name would be sufficient but still the Airline could not guarantee you will be allowed on board." Stalo se vám to někomu ? Zůstanu v Barceloně napořád ? :DDík ! .

ČSA - chyba ve jméně

Založila ve fóru Obecně o cestování letadlem

2 reakce

 Ahoj, nemáte někdo zkušenost s chybkou ve jméně na letence ČSA  ? (mám chybějící poslední písmeno v křestním jménu) Kupovala jsem si letenky přes Kiwi, část Ryanair a tam prej změnu udělali v pohodě, ale k tý ČSA mi napsali "On the other hand, we could only add remarks for your Czech Airlines flight. The remarks for the correct name would be sufficient but still the Airline could not guarantee you will be allowed on board." Stalo se vám to někomu ? Zůstanu v Barceloně napořád ? :D

Dík !

0

Počítej s tím! Za trest, že jsi kupovala u Kiwi.

1 Citovat

Osobně nemám zkušenost s ČSA...

Jak jsem kupoval letenky s VietAir tak jsem udělal překlep v jméně, na jejich webu si našel email, situaci náležitě popsal , během pár sekund mi přišel email s tím, že byl otevřenej ticket a že se mému ticketu budou věnovat, po asi půl hodině přišel email, že mám poslat naskenovanou stránku pasu... tu jsem poslal a do dalších 30 mi přišel nový itinerar s opraveným jménem. :) - letenka kupovaná přímo přes VietAir

Kolega měl podobný problém s airfrance, prohodil jméno a příjmení, volal přímo na českou pobočku AF, kde mu to slečna bezplatně opravila... :)

0
2 reakce