Na letiště se má jet včas, aby nám neuletělo letadlo. Jak moc je ale dle vás brzy a kdy už pozdě? Jezdíte na letiště dle standardního doporučení 2 hodiny před plánovaným odletem nebo dříve či později a proč?Já to mám na letiště nějakých 20 minut, takže 2 hodiny před odletem teprve zamykám barák a nasedám do auta. Na letišti jsem cca 90–60 minut před odletem za předpokladu, že letím nalehko a jsem již odbaven.Naopak když letím z „nedomácího“ letiště, mile rád si plánuji včasný příjezd ty 2 hodiny a nutné čekání trávím sledováním cvrkotu na letištní ploše, ideálně z nějaké kavárny či salónku, jak to máte vy? .

Když brzy je příliš brzy aneb kdy jedete na letiště?

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

Zdravím, vím, že to do téhle konverzace nepatří, ale prosím o radu.

V srpnu odlétáme skupinka šesti lidí se společností Ryanair na Maltu a máme přikoupená 2 zavazadla o hmotnosti 20 kg, ovšem nikde jsem nenašla dané rozměry těchto zavazadel. Nevíte někdo prosím, zda hlídají pouze váhu a rozměry mohou být tedy všelijaké?

A ještě bych se chtěla zeptat, když se odbavíme on-line, platí to i na přikoupená zavazadla a na letišti se tedy nemusíme zdržovat následným odbavením těchto zavazadel a bereme si je s sebou ke kontrole jako ty 10 kg ??

Moc děkuji za rady :).

0 Citovat

tak ak neberies pozliepane bananove krabice, ale normalne kufry/batohy, tak sa riesi fakt iba hmotnost.

samozrejme s tym musis ist na checkin, neviem kde by ti potom tu bagaz vazili a ako by ju dali do lietadla :)

0 Citovat

Normální kufry, ale jsou fakt obří :D.

Dobrá, dobrá... to je vlastně pravda :D :D.

Díky moc.

0 Citovat

maximalne rozmery bagaze su 81x119x119 cm

maximalna hmotnsot 32kg (v tom pripade ak napr. dvaja maju zaplatene 15kg+20kg, moze sa sharovat)

https://www.ryanair.com/sk/en/us...-be-pooled

0 Citovat

Super! Děkuji za ty rozměry ;-)

0