Ahoj, mám dotaz a rád bych věděl vás názor. V listopadu letím z WAW do BKK a jelikož mi posunuli odlet na 15.50h s Qatar a přílet z PRG do WAW mám ve 14.00h s Lot, stihnu vyzvednout kufr a znovu se odbavit? Mám na to 1h45. Dík za radu .

Navaznost letu

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

4 reakce

Ahoj, mám dotaz a rád bych věděl vás názor. V listopadu letím z WAW do BKK a jelikož mi posunuli odlet na 15.50h s Qatar a přílet z PRG do WAW mám ve 14.00h s Lot, stihnu vyzvednout kufr a znovu se odbavit? Mám na to 1h45. Dík za radu

0

Toto by som urcite neriskoval, mozno cestou spat ale urcite nie cestou tam...

0 Citovat

Pokud to poletí na čas, tak v pohodě, WAW je na přestup parádní letiště, i ve špičcce to stihneš.

Co jsem se koukal, tak to vesměs lítá načas, nicméně poslední týden to mělo 2x skoro 2 hodiny sekeru.

Nevím jaký máš možnosti to řešit, předpokládám že asi jen koupit novou letenku a stávající neproletět, takže si to zvaž, ale pokud můžeš, tak bych si tam taky nechal větší rezervu. Pokud to riskneš, tak buď připraven na to, že taky zůstanete místo BKK ve WAW :)

0 Citovat

presne tak, je velka sanca ze to stihnes, alebo zase kludne si mozes uzit exoticku Varsavu

0 Citovat

Napsal jsem o případnou změnu dřívějšího letu z PRG, uvidím jak odpoví, jinak budu asi muset drive s prespanim ve WAW. Kazdopadne diky za info...

0
4 reakce