Chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s těmito společnostmi jako je Lucky2Go apod. Konkrétně mi zajímá jak je to s letenkami. Zatím mi jen poslali elektronickou přes email. S touto letenkou se nedostanu ani ke kontrole na letišti ne? Díky moc za odpovědi. .

Lucky2Go

Založil(a) ve fóru Vyhledávače letenek

21 reakcí

Chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s těmito společnostmi jako je Lucky2Go apod. Konkrétně mi zajímá jak je to s letenkami. Zatím mi jen poslali elektronickou přes email. S touto letenkou se nedostanu ani ke kontrole na letišti ne? 

Díky moc za odpovědi.

0

A čo čakáte, že vám zajtra zazvoní poštár a odovzdá obálku s papierovou letenkou?

0 Citovat

tonic napsal(a):

A čo čakáte, že vám zajtra zazvoní poštár a odovzdá obálku s papierovou letenkou?

Ne, telegram a kde si to muzou vyzvednout

0 Citovat

elektronická letenka je v pohodě, s tou se dostavíte k check inu. U check inu na letišti vám dají boarding pass a s tím a s příručním kufrem projdete security/pasovou kontrolou.

0 Citovat

Nikdy s touto společností NECESTUJTE !


  • Je nemožné se jim dovolat, a když se dovoláte, tak s Vámi mluví Polák, který neumí ani slovo anglicky a česky to patlá páté přes deváté...podle toho vypadá taky jejich písemná komunikace.
  • Když napíšete reklamaci, tak čekáte 30 dní, než se Vám ozve Polák, který se zeptá na stupidní otázku, která je zřejmá z emailu a čekáte dalších 30 dní. Když máte štěstí, tak Vám i zavolají a máte pocit, že mluvíte s žákem 1 stupně. Jakékoliv otázky skončí odpovědí: musím prověřit u nadřízeného a pak zavolám.........
  • Odmítají vyplácet jakékoliv peníze, i když je chyba na jejich straně.
  • Jejich check in je naprosto k ničemu, neustále nefunguje, pádá a když se chcete dovolat, tak bez šance.
  • Když si chcete stěžovat, tak je to bez šance, jelikož má firma vedení v Polsku. Při kontaktu na nadřízeného je Vám řečeno, že to bohužel nelze. Kontakt je příliš tajný.
  • Když chcete urgentně zavolat na reklamace sám, jelikož operátor řekne, že to zařídí a pourguje (což se nikdy nestane), tak Vám řeknou, že na reklamacích nemají telefony a že mají hoooooooodně práce



0 Citovat

S tím přece musíš předem počítat když u nich kupuješ letenky.

0 Citovat

Honza Bonza napsal(a):

Nikdy s touto společností NECESTUJTE !


  • Je nemožné se jim dovolat, a když se dovoláte, tak s Vámi mluví Polák, který neumí ani slovo anglicky a česky to patlá páté přes deváté...podle toho vypadá taky jejich písemná komunikace.
  • Když napíšete reklamaci, tak čekáte 30 dní, než se Vám ozve Polák, který se zeptá na stupidní otázku, která je zřejmá z emailu a čekáte dalších 30 dní. Když máte štěstí, tak Vám i zavolají a máte pocit, že mluvíte s žákem 1 stupně. Jakékoliv otázky skončí odpovědí: musím prověřit u nadřízeného a pak zavolám.........
  • Odmítají vyplácet jakékoliv peníze, i když je chyba na jejich straně.
  • Jejich check in je naprosto k ničemu, neustále nefunguje, pádá a když se chcete dovolat, tak bez šance.
  • Když si chcete stěžovat, tak je to bez šance, jelikož má firma vedení v Polsku. Při kontaktu na nadřízeného je Vám řečeno, že to bohužel nelze. Kontakt je příliš tajný.
  • Když chcete urgentně zavolat na reklamace sám, jelikož operátor řekne, že to zařídí a pourguje (což se nikdy nestane), tak Vám řeknou, že na reklamacích nemají telefony a že mají hoooooooodně práce


Jak říká padrino, co bys neudělal pro pár stovek viď

0 Citovat

Padrino11 - tvoje odpověď nedává v první řadě smysl. Nevím na jaký standard si zvyklej ty, ale když cestuješ a chyba není na tvojí straně, tak by to měla společnost zaplatit. 


Marek Sourak - nebylo to pár stovek, ale částka přes 4500 ,-. To už není "pár stovek" za neschopnost lidí, kteří si hrají na podnikání. Pokud si jeden z Čechů, kteří chtějí ostatní akorát tak okrást, tak si tam zavolej o práci. Nároky jsou fakt nízký stejně jako tvoje odpověď.

0 Citovat

Zbytečně si bereš do úst cestovatele, kteří ti dali v podstatě adekvátní odpovědi...

Prostě jsi chtěl nejlevnější letenku, tak jsi koupil u nich. S rizikem, pokud bude problém, budeš mít dost hoňku něco vymoct nebo nechat změnit. Stačilo použít google a přečíst si o nich předem pár referencí. Možná stačilo dát pár euro za placený support a šlo by to vyřídit. Třeba...

Kupovat u těchto prodejců je prostě vždy menší nebo větší riziko. Také tam kupuji a určitě nejenom já, ale většinou jednoduché přelety, kde není co zkazit a kde mě případně nějaký problém zásadně neohrozí, protože jsem si vědomý rizika. Prostě tady platí no money, no honey.

Já ti samozřejmě přeji, ať to z nich dostaneš, ale zbytečně tu skáčeš jak čertík z krabičky.

0 Citovat

Když se člověk zamyslí nad názvem firmy, najednou začne všechno dávat smysl. 😂

0 Citovat

J0x napsal(a):

Když se člověk zamyslí nad názvem firmy, najednou začne všechno dávat smysl. 😂

+1  :D

A nick stezovatele, ktery prave objevil Ameriku, je take vtipny a odpovidajici :D

0 Citovat

Presne, jak rika Cali. Kdybys tomu venoval cas, a na tohle forum sel predtim, nez jsi letenky koupil (ocividne vis, ze existuje) a slepe neduveroval preprodejcum, mohls ted mit lebedu. 

Nastvany bud akorat na sebe, podobne dotazy se tu resi nekolikrat do mesice. Ber to jako zkusenost.
0 Citovat

Nikdy nikdy nikdy nekupujte letenku od Lucky2go. Mesic cekam na potvrzeni platby abych se den pred odletem dozvedel ze se panove z Lucky2go ani neobtezovali moji letenku zarezervovat. Nikdy mi neprisla notifikace, ze se jim nepodarilo platbu provest a pouze moji rezervaci stornovali.


Navic jsou k dispozici na telefonu pouze Pondeli az Patek a jeste nemluvi jinak nez polsky. Utikejte na 100 honu!

0 Citovat

Tak nevím, kdo je vlastně lolek.

0 Citovat

If you buy tickets from us, you will be lucky 2 go

0 Citovat

Levné letenky - https://search.jetradar.com/?mar...;locale=cs

Výborný vyhledávač je Jetradar. Funguje více jako agregátor vyhledávačů, takže vám vyhledá lety na různých internetových stránkách. Jejich vyhledávač tak využijete hlavně na vyhledání levných letenek po Evropě nebo po Asii, kde výborně umí vyhledávat navazující lety různých nízkonákladových společností.

0 Citovat

weonlysmurf napsal(a):

Nikdy nikdy nikdy nekupujte letenku od Lucky2go. Mesic cekam na potvrzeni platby abych se den pred odletem dozvedel ze se panove z Lucky2go ani neobtezovali moji letenku zarezervovat. Nikdy mi neprisla notifikace, ze se jim nepodarilo platbu provest a pouze moji rezervaci stornovali.


Navic jsou k dispozici na telefonu pouze Pondeli az Patek a jeste nemluvi jinak nez polsky. Utikejte na 100 honu!

Proc si s tim cekal mesic a nezarezervoval letenky jinde, kdyz se ti to nestrhlo? To mi hlava nebere...

0 Citovat

lisdifbhagdyi napsal(a):

U Quataru mě zase odlákal poplatek za rezervaci sedadel, kterej tu cenu zase zvednul na úroveň jiných společností. Je fakt, že je ještě čas, když poletíme až v září. Každopádně se musim dostat pod 30 za 2 lidi :)


QA nemá poplatek za rezervaci sedadel...

0 Citovat

LuckyB napsal(a):


QA nemá poplatek za rezervaci sedadel...

Taky jsem na to chtěl reagovat, ale pak jsem si uvědomil, že nejspíš nějaký takový pochybný prodejce si účtuje poplatek za rezervaci sedadel.

0 Citovat

Michael napsal(a):

Taky jsem na to chtěl reagovat, ale pak jsem si uvědomil, že nejspíš nějaký takový pochybný prodejce si účtuje poplatek za rezervaci sedadel.

Asi to tak bude :-) oni jsou schopni si nauctovat vse, uz jsem videl online check in za 200,- treba :D

0 Citovat

jasně, ale tím, že tazatel zmiňoval i Pelikána tak jsem nevěděl, jestli ještě pořád píše i Lucky2go nebo už ne... Nevím teda v jaké fázi nákupu po tobě chtějí ten výběr sedadel, pokud je to až dodatková služba po nákupu letenky, tak se dá buď vybrat sedadla až při check inu na letišti, nebo přímo na stránkách QA kde se dostaneš přes e-ticket number do správy rezervace a můžeš si to tam navolit zadarmo.


Samozřejmě věřím, že si @lisdifbhagdyi pročte fórum a bude vědět, že přes prodejce typu Lucky2go nekupovat ;)

0 Citovat

Levné letenky - http://tonzes.com/flycz.htm Profesionální a proklientský přístup, ochota a rozumné ceny

0
21 reakcí