Ahoj,koupil jsem levne letenky do New Yorku na kveten 2019 a rad bych se podival po USA, popr. do Kanady nebo klidne i do Jizni Ameriky (Mexiko, Peru, atd.). Budu tam tri tydny, takze casu relativne dost. Neznate nejaky web typu Cestujlevne pro USA, tj. web ktery posila akcni nabidky letenek. Nejake weby jsem nasel, napr. scottscheapflights.com, ale neni nad overene zdroje.DikyMartin .

Cestujlevne pro USA

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

16 reakcí

Ahoj,

koupil jsem levne letenky do New Yorku na kveten 2019 a rad bych se podival po USA, popr. do Kanady nebo klidne i do Jizni Ameriky (Mexiko, Peru, atd.). Budu tam tri tydny, takze casu relativne dost. Neznate nejaky web typu Cestujlevne pro USA, tj. web ktery posila akcni nabidky letenek. Nejake weby jsem nasel, napr.

scottscheapflights.com, ale neni nad overene zdroje.

Diky

Martin
0

Jestli jste si koupil letenky do USA, tak cestujte tam... tři týdny nejsou nikterak dlouhá doba ať už zvolíte jakékoli pobřeží .

Jižní Amerika je nesmysl...Kanada víceméně taky - finančně i časově. Asi jako kdyby si někdo koupil letenku d Amsterdamu a chtěl si současně "odskočit" do Kazachstánu. 

0 Citovat

Dekuji za odpoved, ale nesouhlasim. Jiz jsem v USA byl a za dva tydny jsem stihl jizni Kanadu (Toronto, Montreal), vychodni pobrezi (New York, Washington, Floridu) i zapadni pobrezi (Los Ageles, San Francisco). Kazdy holt cestujeme jinak ;-)

0 Citovat

Zjevně... Nicméně zpáteční  letenka do Jižní Ameriky stojí +- stejně z USA jako z Evropy. 

0 Citovat

Jestli 3 týdny v NY a květen tak bych dal okruh možná NY-Washongton a Niagary...ale na týdny sis měl raději vybrat západní pobřeží nebo Floridu...leda si koupi vnitrostátní letenku...

0 Citovat

@Martin. Tak vzhledem k tvemu zpusobu cestovani za 3 tydny turisticky vytezis celou Ameriku. Staty a Kanadu mas vlastne komplet. Zbyva Mexiko a Guatemala - 3 dny by mely stacit, Stredni Amerika tak 5 dnu zbytek bych nechal na Jizni  Ameriku. Pocasi resit nemusis, budes rychlejsi nez kapky deste i vitr. Blesk by mohl byti tvym konkurentem

0 Citovat

Daniel napsal(a):

@Martin. Tak vzhledem k tvemu zpusobu cestovani za 3 tydny turisticky vytezis celou Ameriku. Staty a Kanadu mas vlastne komplet. Zbyva Mexiko a Guatemala - 3 dny by mely stacit, Stredni Amerika tak 5 dnu zbytek bych nechal na Jizni  Ameriku. Pocasi resit nemusis, budes rychlejsi nez kapky deste i vitr. Blesk by mohl byti tvym konkurentem


Hezky jsi to napsal sousede. Líp bych to nezvládl :)

0 Citovat

No co někomu to třeba víc pálí - koukne a hned pochopí, někdo civí dva dny a stejně nepochopí.

0 Citovat

Trosku se nam to "zvrhlo". Prosim drzte se tematu a nereste kraviny. Dekuji.

0 Citovat

Secretflying, alebo klasika flightor

0 Citovat

Dekuji za prvni rozumny prispevek.

0 Citovat

Tím ale Martine říkáš, ze tvůj příspěvek nebyl rozumný. 

0 Citovat

@michaelp: Opravdu ti to neprijde ani trochu trapne?

0 Citovat

Poukazuji na to co asi většina tady. Užij si RTW z NY. 

0 Citovat

skus fly4free

0 Citovat

@misog: Dekuji za tip, mrknu.

0 Citovat

Pro USA je v posledních měsících celkem masivní secretflying.com, ale ten jejich content :/ Klasika zůstává pořád stejná https://www.flyertalk.com/forum/...deals-372/

Případně travelpirates.com či fly4free.com ... ale jak už to bývá, stačí si vybrat jeden, akce mají všichni stejné během 5 minut.

Pro všechny trolly, snažte se vměstnat připomínku do jednoho příspěvku, ať si to zachová alespoň ještě část té původní hodnoty.

0
16 reakcí