Ahoj, snažím se najít zajímavou letenku do Mexico City. - Kiwi mi našlo spoj od Air Canada za 562 $. - Když se ale nalezenou letenku pokouším (přímo) u Air Canada koupit, chce to po mě 3 262 $ !!! Prosím poraďte, co dělám špatně?  .

Rozdílné ceny - Kiwi vs realita

Založil(a) ve fóru Vyhledávače letenek

5 reakcí

Ahoj, snažím se najít zajímavou letenku do Mexico City. 

- Kiwi mi našlo spoj od Air Canada za 562 $. 
- Když se ale nalezenou letenku pokouším (přímo) u Air Canada koupit, chce to po mě 3 262 $ !!! 

Prosím poraďte, co dělám špatně? 


screenshot-35.png
screenshot-34.png

0

Ahoj. Vidím rozdílné lety, u screenshotu z Kiwi zpáteční letenku (jejíž cena se po kliknutí téměř zdvojnásobí, což je u nich běžná praxe) a u screenshotu Air Canady jednosměrnou. Pokud vyhledáte na webu Air Canady zpáteční letenku tak jako na Kiwi, vyjde vám o 3 tisíce Kč levněji. 

0 Citovat

Díky za odpověď. Ale zpáteční let je od jiné letecké společnosti. 

Jak mám na webu Air Canada zadat zpáteční let s tím, abych letěl zpátky se společností Lufthansa? 

Jen pro upřesnění, o co se snažím: 
Najít na nějakém vyhledávači levnou kombinaci letenek. Tyto letenky pak ale koupit PŘÍMO u daných leteckých společností. Protože různým agenturám, které letenky jen přeprodávají, nevěřím, že se zachovají seriózně v případě problémů (zpoždění/zrušený let apod.)

0 Citovat

nanuqcz napsal(a):

Díky za odpověď. Ale zpáteční let je od jiné letecké společnosti. 

Jak mám na webu Air Canada zadat zpáteční let s tím, abych letěl zpátky se společností Lufthansa? 

Jen pro upřesnění, o co se snažím: 
Najít na nějakém vyhledávači levnou kombinaci letenek. Tyto letenky pak ale koupit PŘÍMO u daných leteckých společností. Protože různým agenturám, které letenky jen přeprodávají, nevěřím, že se zachovají seriózně v případě problémů (zpoždění/zrušený let apod.)

Muzete vyhledat zde na vyhledavaci, zda vam ta kombinace vyjde i tady, a koupit tady .)

0 Citovat

Alebo si to skús vyhľadať na stránke lufthansa, malo by to nájsť aj lety s air Canada (sú v jednej aliancii) 

0 Citovat

Dlouhý pro E15:

Například zmíněný Ryanair má v letenkách skryté poplatky, pokud nakupujete přes jeho webové stránky. My víme, jak se těmto poplatkům vyhnout. Z letenek prodaných přes Kiwi.com tak Ryanair vydělá méně. My jsme rádi, že to takhle funguje - díky zákazníkům, kteří nakupují přes web Ryanairu, můžeme my nabízet nižší cenu.

 

Zloděj no..... 

0
5 reakcí