Ahoj, letos se chystáme poprvé se ženou někam letět, nikdy jsme ani jeden neletěli, takže jsme na to dost zvědaví. Termín máme od 27.7 - 7.8.2016 takže cokoliv v tomto termínu. Chtěl bych se poradit, kde ideálně hledat zájezdy? Jelikož jsme nikdy nikde takto nebyli, asi spíš budem preferovat koupi hotového zájezdu, než samotné letenky a pak ubytka atd.. Našel jsem několik internetových vyhledávačů zájezdů - Invia, zajezdy.cz, last.cz... je toho plnej google  .

Kde hledat last minute zajezdy nebo letenky+booking?

Založil(a) ve fóru Vyhledávače letenek

Preto to chcem z UK lebo zijem tu uz 10+ , konkretne zijem v Scotland ale do londyna sa viem dostat, ostatne miesta mimo uk sa uz tazsie kombinuju. (Teda hlavne mi ide o cas) napr dnesny Zanzibar by som musel "vystartovat" dva dni pred odletom aby som sa do lux dostal , a bohuzial makam na ludi nie oni na mna smiley tak musim setrit dovolenku lebo rad sa tulam po svete a aj dva dni mi budu chybat. Okej vsetko co si pisal viem ale ja som z tych lazy bastard ktory chodi uz na hotove smiley a nemam cas to studovat a hladat a skusat kazdy den 5+ viacej hodin. Preto by som rad uvital daku similar page jako je cestuj len viacej ladenu na ",chybne tariffy" z uk. A momentalne ma zaujima Vietnam +Cambodia Tam chcem tento ROK vybrat celu dovolenku.

0 Citovat

Vseobecne mam pocit, ze z UK vetsinou jsou letenky za vic, nez jsou z jinych mist , samozrejme fuel dumping, nebo jina chyba muze byt odkudkoliv .levnejsi taky muzou byt akce . napriklad let za 4 libry z Manchesteru na Kanarske a zpet nemel chybu pri akci Ryanairu

Ale tobe jde spis o klasicke aerolinky a chybove naceneni v tom nevim co doporucit .

Vietnam vidim z UK zpatecni od 301 GBP , Kambodza o neco vic , ale to asi jsou pro tebe nezajimave ceny

Ze Skotska o neco vic ,,, napr, 1.5 -1.6. EdI- SGN- EDI 371 GBP s Turkisch Airlines nebo 396 s Qatar 1-2 mezipristani

0 Citovat

jo jedna sa mi o chybne tarify a tak celkovo kde by som mohol sledovat daku stranku v anglictine ako je cestuj levne len bude ladena na viacej uk a ostatne eu staty, v akom termine si nasiel do toho vietnamu a cez aku spolocnost smiley dik

0 Citovat

Priznam , ze jsem to nijak nehledal. proste jsem zadal na Skyscanner Velka Britanie-Vietnam ( Kambodza), zpatecni, nejevnejsi mesic a naslo mi to to co jsem ti poslal . predpokladam , ze by se dalo najit neco levnejsiho , nez je ta cena z Edinburgu ,,nakonec Londyn je o 65 liber levnejsi a z Edinburgu se dostanes do Londyna urcite levneji jak za 65 liber a to same asi pak bude platit kdyz zkusis zadat kontinent smiley

0 Citovat

Vedeli by ste mi poradit stranku kde sa daju vyhladavat zajazdy (idealne all inclusive) cez rakuske CK s odletom z Viedne? Klasicke invia atd. samozrejme poznam myslim skor nejake rakuske pripadne nemecke stranky. Dakujem

0 Citovat

Já hledám přes www.urlaubspiraten.de a maj i rakouskou mutaci. 

0