Ahoj,Bohužel možná jsem něco podělal a potřebuji říct, jestli se pletu nebo ne. Mám následujíci let tento pátek:Your itineraryOutbound15 FriMAR 26h30m CZ340Fri 15 Mar10:55 SEOUL , INCHEON INTERNATIONAL (ICN) Terminal 1 13:55 GUANGZHOU , BAIYUN INTERNATIONAL (CAN) TERMINAL 2 Aircraft : Airbus Industrie A321 (321) Cabin : Economy (N) Fare Family : Economy SuperDealBaggage allowance per Adults: 1 pieceConnecting time  7h20mCZ331Fri 15 Mar21:15 GUANGZHOU , BAIYUN INTERNATIONAL (CAN) Terminal 2 Stopover: Changsha (CSX)05:25 | 16 Mar FRANKFURT , FRANKFURT INTERNATIONAL (FRA) TERMINAL 2 Aircraft : Airbus Industrie A330-300 (333) Cabin : Economy (N) Fare Family : Economy SuperDealBaggage allowance per Adults: 1 piecePři nákupu jsem si hlavně hlídal, že nesmím být v Číně více jak 24 hodin. Ale ted jsem se dočetl na tomto fóru, že pokud tam mám vícestop přes Guangzhou, tak musím mít vízum. Mám tam ještě stop asi dvě hodiny v CSX. Můžete mi to někdo potvrdit, že mám celkem dost velký problém? Dekuji.  .

Seoul - Frankfurt - Přestup v Číně

Založil(a) ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

Jo, to nepopírám, že časově to není žádná sláva. Ale když vezmu, že jsem v Barmě jel 300 km vlakem 16 hodin, kde jsem seděl na klasické dřevěné lavičce, tak tohle zvládnu bez problémů. 

0 Citovat

presne, ked je to za 5000CZK a potrebujes one way nejak rychlo, tak super ponuka...este aj s bagazou. 

0 Citovat

Filip napsal(a):

Jo, to nepopírám, že časově to není žádná sláva. Ale když vezmu, že jsem v Barmě jel 300 km vlakem 16 hodin, kde jsem seděl na klasické dřevěné lavičce, tak tohle zvládnu bez problémů. 

Tak nejde o to,jestli se to dá zvládnout, ale jestli na to někdo ma čas nebo ne. Ty zřejmě ano :-).. To vízum jsi předpokládám dostal? Jinak by jsi tak vesele nevypisoval

0 Citovat

Filip napsal(a):

Já jsem dostal email od China Southern celkem rychle. Napsali mi něco ve stylu, že to není v jejich kompetenci a že si to musím ověřit sám na ambasádě nebo přímo telefonicky na imigračním úřadě v Guangzhou.


Už předtím jsem avizoval, že to všechno proběhlo bez problémů. :) 

0 Citovat

Filip napsal(a):


Už předtím jsem avizoval, že to všechno proběhlo bez problémů. :) 

Tak to jsem asi přehlédl, ale v tomto vláknu to není. Psal jsi, ze čekas na udělení víza, tak z toho jasné nebylo, ze ho dostaneš. Toz ale fajn, ze je to v pohode. Asi už to fakt změnili. Jinak jednosměrná letenka za 5 tis je samozrejme super cena i s Cinanama, ale byla tam ta nejistoty, ze te nepustí. Pak už by to tak výhodné nebylo. 

0