Ahoj, na Mauricius je podmínka k získání víz na místě prokázání 100$/den. Jak se to prokazuje? Asi to nemusí být v hotovosti, nebo má mít člověk vytištěný výpis z účtu? Nebo chtějí vidět účet? Moc mi to není jasné. Děkuju .

Mauricius - prokázání dostatku peněz

Založil(a) ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

8 reakcí

Ahoj, na Mauricius je podmínka k získání víz na místě prokázání 100$/den. Jak se to prokazuje? Asi to nemusí být v hotovosti, nebo má mít člověk vytištěný výpis z účtu? Nebo chtějí vidět účet? Moc mi to není jasné. Děkuju

0

Po mně před dvěma lety nic prokazovat nechtěli. Jak je to nařízení staré?

0 Citovat

Byli jsme vloni na podzim a nic po nás nepozadovali. Snad jen chtěli jméno hotelu a datum odletu ze země. 

0 Citovat

Jak je to staré to nevím, je to uvedené na stránkach ministerstva. Asi teda předpokládám, že to normálně nepožadují, jenom možná u "podezřelých" cestujících.

0 Citovat

Pro vstup na MAuricius není prokazování peněz nutné - byli jsme v září 2018.

0 Citovat

To je spíš opatření proti nelegálním imigrantům. Nemyslím si, že je mezi takovýma větší množství lidí s českým pasem...

0 Citovat

presne, to ked sa nejaky podozrivy objavi s jednosmerkou, hned sa opytaju ci ma cash, samozrejme nebude mat a dovi.

normalnych turistov so spiatocnou letenkou a ubytkom sa toto nebudu pytat a vzdy staci ukazat platobnu kartu keby nieco :)

0 Citovat

duben 2019 - před námi ve frontě sám  cestující mladší anglicky hovořící muž cca 30 let, důkladný pohovor, ověřování ubytování telefonicky přímo od imigrační přepážky, více jsme neslyšeli, pohovor trval cca 30 min

0 Citovat

Byli jsme loni v zari , nic nechteli videt ,leteli jsme s KLM z Amstrdamu ( operovano Air Mauritius  , zpet jsme meli letenky pres Pariz do Prahy  ) Z tech poslednich exotik  Emiraty , Oman , Jamajka,  Mauritius . Thajsko ,.byl Mauritius  nejklidnejsi a nejrychlejsi co se tyce  kontroly 

0
8 reakcí