Ahoj, za pár dnů letíme do Dubaje a kromě negativních PCR testů se prý musíme zaregistrovat do aplikace COVID19 dxb smart app, ale ta registrace v ní nefunguje... Řešili jste někdo tento problém? Díky moc za rady  .

Dubaj covid

Založil(a) ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

8 reakcí

Ahoj, za pár dnů letíme do Dubaje a kromě negativních PCR testů se prý musíme zaregistrovat do aplikace COVID19 dxb smart app, ale ta registrace v ní nefunguje... Řešili jste někdo tento problém? Díky moc za rady

0

Jsou s tím problémy. Manželka na androidu to nebyla schopná zprovoznit. Mě a dceři na IOS v pohodě. Zadal jsem si tam děti i manželku, tak snad to bude stačit.

0 Citovat

Ve čtvrtek jsem se vrátila z Dubaji a nikdo žádnou registraci do appky nechtěl.

Já to vlastně pochopila tak, že registrace je nutná, jen když vám v Dubaji udělají PCR test (vybírají náhodně) a test vám vyjde pozitivní. Pak máte appku jako hlídáček.

Jediná nepříjemná věc, že tam teď odpoledne je kolem 38 stupňů a roušky se nosí všude, i venku.

 

0 Citovat

Roušky nebo respirátory ?

0 Citovat

Naštěstí roušky, respirátor jsem u místních skoro neviděla.

0 Citovat

Mám dotaz na test před odletem do Dubaje. Všude píší, že má být proveden (odebrán vzorek) 72 hodin před odletem. 
Od cestovky ale přišly pokyny, že má být 72 hodin před příletem. Říkám si , že je to blbost. Jak by v Dubaji řešili počítání časových posunů. Plus problémy při zpoždění letadla.
Kontrolují testy při příletu v Dubaji? Díky.

0 Citovat

Je to blbost. Neovlivníte přílet letadla. Odběr před odletem. V říjnu to kontrolovali dost poctivě. Několikrát.

0 Citovat

Odlétal jste někdo v posledních dnech z Dubaje do Prahy s Emirates? Je potřeba Covid test? Díky .

0 Citovat

smolden napsal(a):

Odlétal jste někdo v posledních dnech z Dubaje do Prahy s Emirates? Je potřeba Covid test? Díky .

PCR test je potrebný, ak to cieľová krajina (teda ČR) vyžaduje. Ak spĺňate podmienku na príjazd bez testu, test nie je potrebný. Neorientujem sa, aké máte aktuálne opatrenia, Slovensko ani Rakúsko test nevyžadujú.

0
8 reakcí