Zdravim,Letime so spolocnostou Qatar Airways a mame prestup (16 hodinovy) v Katare.Radi by sme sa v ramci tohto prestupu pozreli aj do mesta Katar.Mame Slovensky pas a Slovensko je na zozname krajin, ktore su viza-free co sa tyka vstupu do Kataru.Nas pas vsak obsahuje aj peciatku z navstevy Izraela, boli sme tam pred nejakym casom (Rok 2016) ako turisti a taktiez Jodranske viza - tiez ako turistiRad by som sa spytal, je to problem ?Alebo to problem nie je a bude nam povoleny vstup bez problemov ?Ked som hladal odpovede na internete, tak som nasiel aj, ze bez problemov, ale aj odpovede, kde pisali, ze su problemy s tym.Viem, ze podobna otazka sa riesilatu https://www.cestujlevne.com/disk...abske-zeme a tu https://www.cestujlevne.com/disk...evek-52056avsak nenasiel som ziadnu konkretnu odpoved na Katar.Ma niekto podobnu skusenost?Dakujem velmi pekne. .

Katar - izraelská pečiatka v Pase

Založil(a) ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

11 reakcí

Zdravim,

Letime so spolocnostou Qatar Airways a mame prestup (16 hodinovy) v Katare.

Radi by sme sa v ramci tohto prestupu pozreli aj do mesta Katar.

Mame Slovensky pas a Slovensko je na zozname krajin, ktore su viza-free co sa tyka vstupu do Kataru.

Nas pas vsak obsahuje aj peciatku z navstevy Izraela, boli sme tam pred nejakym casom (Rok 2016) ako turisti a taktiez Jodranske viza - tiez ako turisti

Rad by som sa spytal, je to problem ?

Alebo to problem nie je a bude nam povoleny vstup bez problemov ?

Ked som hladal odpovede na internete, tak som nasiel aj, ze bez problemov, ale aj odpovede, kde pisali, ze su problemy s tym.

Viem, ze podobna otazka sa riesila

tu https://www.cestujlevne.com/disk...abske-zeme a tu https://www.cestujlevne.com/disk...evek-52056

avsak nenasiel som ziadnu konkretnu odpoved na Katar.

Ma niekto podobnu skusenost?

Dakujem velmi pekne.

0

Toto je ještě v pořádku.

Já mám v pase pečiatku ze Seychelských ostrovů - je ve tvaru nějakého místního ořechu. Ale připomíná to varlata. A na tu samou stránku v pase jsem dostal další pečiatku - z Indie. Jedná o podlouhlý tvar ve tvaru elipsy, nebo doutníku, kterou umístili na imigračním poblíž té první pečiatky.

Teď obě pečiatky dohromady připomínají kompletní penis.

Nemůže se mi stát že s tím budu mít na nějakých hranicích problémy?

Co na to muslimské země a co Izrael?

Neměl bych si raději nechat udělat nový pas?

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Toto je ještě v pořádku.

Já mám v pase pečiatku ze Seychelských ostrovů - je ve tvaru nějakého místního ořechu. Ale připomíná to varlata. A na tu samou stránku v pase jsem dostal další pečiatku - z Indie. Jedná o podlouhlý tvar ve tvaru elipsy, nebo doutníku, kterou umístili na imigračním poblíž té první pečiatky.

Teď obě pečiatky dohromady připomínají kompletní penis.

Nemůže se mi stát že s tím budu mít na nějakých hranicích problémy?

Co na to muslimské země a co Izrael?

Neměl bych si raději nechat udělat nový pas?

Naopak, jediný problém by jsi mohl mít ve vyspělém západním světě. Pokud by se totiž razítko neshodoval s tvým uvedeným pohlavím - měl by jsi tedy uvedeno žena nebo TO, pravděpodobně by tě zadrželi až na 48 hodin a museli povolat elitní doktory genderových studií!

0 Citovat

David napsal(a):

...

Dnes už přece stačí říct že se cítíš být ženou. Na tom co je mezi nohama už tolik nesejde :D

0 Citovat

Hmm dakujem za vtipnu reakciu avsak stale neviem co mam z tejto odpovede vycitat.

Rad by som vas poprosil o konkretne odpovede, konkretne skusenosti.

Dakujem

0 Citovat

Katar moze byt rad, ze im teraz tade niekto lieta (vid stale nejake akcne letenky s Qatar Airways). Bude to v pohode, predpokladam, ze 90% ludi ani nevie, ze peciatka z Izraela moze znamenat nejaky problem. A ak ta netlaci cas a stale mas pochybnosti, vybav si druhy pas. Nielen kvoli IL peciatke, ale vzdy je dobre mat pri cestovani backup.

0 Citovat

Tyhle fámy kolují internetem od počátku. A přitom nebyl ještě jediný člověk, co by nebyl kvůli izraelskému razítku vpuštěn do země... Takže ne, nevadí.

A padrino, chci fotku. Té stránky pasu...

0 Citovat

jedine co viem, tak jedine Libanon z tych "normalnejsich" krajin ma problem s izraelskou peciatkou.

Ale vzdy lepsie ako novy typ famy, ze ci budem mat v USA problem s peciatkou z Izraela a naopak :D

0 Citovat

To je pro mne překvapení, že Izrael dává razítka do pasu. Já tam byl loni v prosinci, kde mi nedali razítko, ale dostal jsem kartičku s potvrzením od hraniční kontroly.

0 Citovat

Dříve se dávala.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Tyhle fámy kolují internetem od počátku. A přitom nebyl ještě jediný člověk, co by nebyl kvůli izraelskému razítku vpuštěn do země... Takže ne, nevadí.

A padrino, chci fotku. Té stránky pasu...

Ďakujem pekne.

Za to som sa pýtal lebo napr na stránkach MZV.sk som našiel toto

Pozor: V PASE NESMIE BYŤ PEČIATKA ŠTÁTU IZRAEL, RESP. IZRAELSKÉ VÍZUM.

https://www.mzv.sk/cestovanie_a_...1&strana=4

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Toto je ještě v pořádku.

Já mám v pase pečiatku ze Seychelských ostrovů - je ve tvaru nějakého místního ořechu. Ale připomíná to varlata. A na tu samou stránku v pase jsem dostal další pečiatku - z Indie. Jedná o podlouhlý tvar ve tvaru elipsy, nebo doutníku, kterou umístili na imigračním poblíž té první pečiatky.

Teď obě pečiatky dohromady připomínají kompletní penis.

Nemůže se mi stát že s tím budu mít na nějakých hranicích problémy?

Co na to muslimské země a co Izrael?

Neměl bych si raději nechat udělat nový pas?

Daj fotku ako to vyzera, ze sa pobavime :D

0
11 reakcí