Zdravím,cestovatel má 2 pasy - první pas má u sebe, druhý pas má náhradní.Druhý pas by rád zabalil do obálky a odeslal do soukromého úložiště (trozoru). V případě, že dojde ke ztrátě prvního pasu, jednoduše si přes smartphone zažádá o doručení přes převrace DHL.Existuje taková služba/startup, který pas schová na bezpečné místo a v případě potřeby ho majiteli odešle přes kurýrního dopravce (DHL, FedEx, UPS...) ? .

Náhradní pas v případě ztráty - expresní doručení

Založil(a) ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

11 reakcí

Zdravím,


cestovatel má 2 pasy - první pas má u sebe, druhý pas má náhradní.


Druhý pas by rád zabalil do obálky a odeslal do soukromého úložiště (trozoru). 


V případě, že dojde ke ztrátě prvního pasu, jednoduše si přes smartphone zažádá o doručení přes převrace DHL.


Existuje taková služba/startup, který pas schová na bezpečné místo a v případě potřeby ho majiteli odešle přes kurýrního dopravce (DHL, FedEx, UPS...) ?

0

U mňa sa ten startup volá mama

0 Citovat

Nápad zajímavej, ale osobně bych do toho nešel ani jako podnikatel ani jako uživatel.


tonic moc si mě pobavil :D
0 Citovat

Ale akože nápad dobrý, ale appka ako backup, keďže keď už zmizne pas, tak aj telefón. Ale to by bolo treba mať tri pasy, keďže napr. ja ich striedam. Takto je to asi lepšie mať doma v obálke a spoľahlivú osobu k dispozícii.

0 Citovat

Asi nejsem už ta správná generace, ale k čemu potřebuju aplikaci, když mi stačí mail o třech větách a/nebo minutový telefonát?

0 Citovat

Není to sice žádný trezor, ale pouze poštovní schránka:

http://www.poboxy.cz


Nicméně podporují řadu dopravců včetně DHL. Cena za rok 2000 Kč + cena za případné DHL cca 2000 Kč.


Znáte/používáte podobné služby?
0 Citovat

A jakou přidanou hodnotu za ty peníze dostávám? 

0 Citovat

To az vyzera, ze felix sa sem prisiel len pochvalit nejakou spriaznenou ak nie vlastnou sluzbou :)

0 Citovat

Též mám ten pocit...

0 Citovat

Nebo má podnikatelský záměr a zjišťuje, jestli nevymyslel něco, co už je. Tak jsem to pochopil já. 

0 Citovat

Ale jestli to tak je, tak tohle už je sofistikovaný způsob reklamy, oproti těm klasickým prvním reklamním příspěvkům :)

0 Citovat

V Anglii: https://www.ukpostbox.com


0
11 reakcí