1. Fórum
  2. Co vidět a navštívit
  3. Silvestr 2018/19 - Plány, tipy

Silvestr 2018/19 - Plány, tipy

Napsal David Černý 2018-10-01T17:06:52+02:00 ve fóru Co vidět a navštívit
6 odpovědí

Ahoj,

opět se blíží Silvestr a tak se Vás, pro inspiraci i ze zvědavosti, ptám, jaké jsou Vaše plány na letošní rok? Máte naplánované nějaký zahraniční výlet, nebo zvolíte spíše pohodlí vinného sklípku a krbu někde na jižní Moravě? 

Pokud máte nějaké tipy na letenky s dobrým poměrem cena ku výkon, tak sem s nimi! Hledám inspiraci a určitě nejsem jediný. (:

osobne u mna je silvester obdobie s najslabsim pomerom cena/vykon, takze som rad, ked sa zobudim v novom roku v okruhu 1km od trvalej adresy. aj ked tento rok som vahal, kedze sviatky celkom dobre vychadzaju :)

Já povegetím na Maltě, snad nebude moc pršet....

Aktuálně lze za nějakých 60 eur na osobu splašit letenky do Benátek na pobyt přes Silvestra. Za sebe můžu doporučit, atmosféra suprová, ohňostroje odpalují z lodí, takže stačí být jen na nábřeží ze strany náměstí. Lidi trošku více, ale aspoň bylo teplo :-D Na Nový rok byly Benátky takové poloprázdné, dopoledne skoro nikdo.


prg-vce.png

To je siroky pojem  , posledni roky jsme travili Silvestra na Kanarech   loni  Fuerteventura  super , predtim  Oman , predtim na stridacku  Lanzarote , Fuerteventura , jeden rok byl taky Kypr ,jinak se da celkem dopre prozit Silvesr v Irsku  ,ovsem zaviracka ve 2 rano mozna ve 3 ,.a bez petard  a ohnostroju ,alespon u me  na vesnici  tutove

Times Square... :-) ... Vypadnout z ČR je základ :-)

Hromadne juchuchu neni muj salek caje, takze beru prelom roku jako vsedni den, ve vetsine pripadu doma anebo v horach.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!