Cestuj pivně

Založil před 4 lety jakob ve fóru Co vidět a navštívit

Zkus nějaké pořádné gruzínské pivo, třeba od Megobrebi http://mgbrew.com/ Jinak Natakhtari je klasické unifikované (euro)pivo a Staropramenu je v Gruzii tolik, že se právě vyrábí v pivovaru Natakhtari, patřící pod Molson&Coors. A ti rádi vydělávají na obrandovaném místním pivu, tvářím se, že je z Prahy:-)

0 Citovat

Děkuji za tip, ochutnám 😉

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

Včera jsem cestoval do Kunovic, abych s Bičem božím otestoval produkty nového sládka v pivovaru Rotor. Přistoupili jsme k tomu zodpovědně a během čtyřhodinové degustace jsme došli k závěru, že svrchňáky se výrazně zhoršily a obzvláště naše preferovaná Neipa. Jinak pozdravuju Padrina do Indonésie a posilám vzkaz: “Padrino, vyhni se varanům a sopkám, jinak bude tvůj seznam zranění na této tvé cestě již kompletní”. 

 

No to je ovšem smutný příběh.

Mě právě kontaktoval obchoďák že by chtěli na náš festival a že mají nového sládka ze Zichovce a ten jim překope portfolio, k lepšimu.

Na první dobrou to znělo fajn tak jsme si nechali poslat vzorek jeho prvního piva z Rotoru - Cold IPA (kterou jako styl nemusím) a byla dobrá. Pak se ale už pánové neozvali. Takže účast na festivalu zatím nic a mrzí mě, že jiná piva se zhoršila.

0 Citovat

Za mě je zemí pivu zaslíbenou Belgie. Žil jsem nějakou dobu v podkroví historického domu téměř nalepeného na Onze-Lieve-Vrouwekathedraal. Když zvony začaly odbíjet, třásl se celý byt a já s ním. Výhodou bylo, že na Groenplaatsu a bezprostředním okolí lákaly k posezení spousty barů a hospůdek. V kteroukoliv hodinu ve dne či v noci stačilo seběhnout dolů a zapadnout do jedné z nich. Na začátek jedno dvě bolleke na osvěžení a pak přejít na nějakýho seriózního trappista. Vzpomínám s láskou. :)

1