Protoze  jsme nakonec prazdniny a zari prozili v Irsku a v CR   tak premyslim, kam jeste  do konce  roku Samozrejme Kanary jsou  v uvaze  ,pripadne  by jeste sel stihnout Kypr .,nebo nejaky mensi okruh z mesty  Mel by nekdo nejaky zajimavy napad,  financni omezeni  do 20 K  pro dva za vse  ,pokud by se to veslo do 500 -600 euro , tedy 250-  300 euro /os vcetne letenky ,bylo by to lepsi  ,spis neco relaxacniho  vcetne nejakeho vykoupani se , mesto tak  2-3 dny ,odlet odkudkoliv  ,navrat treba jinde  s dalsim dosahahem CR a  Irska  ,nelpim za kazdou cenu na Ryanairu ale Smartwings radeji ne, celkove 6-9 dnu  Flexibilne  obdobi  rijen a az prosinec ( radeji listopad ), priroda , mene lidi , odlet utery -streda  navrat  totez Diky za  inspiraci .

Kam jeste do konce roku

Založil ve fóru Co vidět a navštívit

Protoze  jsme nakonec prazdniny a zari prozili v Irsku a v CR   tak premyslim, kam jeste  do konce  roku

Samozrejme Kanary jsou  v uvaze  ,pripadne  by jeste sel stihnout Kypr .,nebo nejaky mensi okruh z mesty 

Mel by nekdo nejaky zajimavy napad,  financni omezeni  do 20 K  pro dva za vse  ,pokud by se to veslo do 500 -600 euro , tedy 250-  300 euro /os vcetne letenky ,bylo by to lepsi  ,spis neco relaxacniho  vcetne nejakeho vykoupani se , mesto tak  2-3 dny ,odlet odkudkoliv  ,navrat treba jinde  s dalsim dosahahem CR a  Irska  ,nelpim za kazdou cenu na Ryanairu ale Smartwings radeji ne, celkove 6-9 dnu

  Flexibilne  obdobi  rijen a az prosinec ( radeji listopad ), priroda , mene lidi , odlet utery -streda  navrat  totez

Diky za  inspiraci

0

Kanary🇪🇸

0 Citovat

Jordansko.

0 Citovat

@ Peter  na Kanary se neptam  , v podstate  resime dve  obdobi jedno  libovolne  do konce roku  a druhe  Silvestr  , jestli zvolime Kanary v tom libovolnem obdobi, nebude pro Silvestr moc inspirace  mozna snad Maroko  , nebo  moknout na Azorech   ,z levnych letenek se nabizi Izrael  ,ale to asi nebude to prave orechove

0 Citovat

Kanárské ostrovy.

0 Citovat

Kanarske ostrovy

0 Citovat

Kanárské ostrovy

0 Citovat

Kanárské ostrovy, jsou super, v tuhle dobu ideál. Někde tady na foru je na ně expert, jen už nevím jméno, ten ale vždycky fajn poradí, zná tam každý kámen.

0 Citovat

Priznám sa,bola to zlomyselnost z mojej strany. Ja to mám tak že keď sa niečo objaví a zaujme a je čas tak po tom siahnem.Samozrejme vo výbere hrajú najväčšiu rolu vlastné preferencie a "chtíč".Cestovať,poznávať sa dá na vela miestach a to aj opakovane.

0 Citovat

Kanary.

0 Citovat

Tak ja se taky priznam k trose  zlomyslnosti  , protoze jsem cekal  tuhle odezvu  kdyz  jsme byli  11x na Kanarech -) ,samozrejme vim o dalsich mistech , ktere jsou vhodne ke koupani  v tom obdobi  podzimu a zacatku zimy  a vlezou se do tech 10 k na osobu vcetne letenky ,ale byl jsem zvedavy  ,jestli se nekdo projevi i  s necim jinym ,diky lenkaa78 za Jordansko ,ale to je podobna  kategorie jako Izrael ,  mimo Evropu spis  planuju az na unor -duben

Je mi jasne , ze na ten list0pad uz  z koupacich  destinaci  blizko zbude  jen Porto Santo a Madeira ,prave asi ten Kypr   a nic dalsiho me nenapada , mozna Baleary , dalsi blizsi misto bude sever Afriky  takze ona ta moje skodolibost vlastne spociva v tom , ze vlastne  neni asi nic  -), co by splnovalo ty dane pozadavky

A i ty mesta nejsou pro nas neznama mista ,,asi ta Malaga  by mohl byt fajn  jo a jeste Kapverdy ale tam neni  moc low cost nabidka  a asi se to nevleze do 10 K na osobu
0 Citovat

Turecko,Egypt,.....

0 Citovat

Na Turecko je podle me listopad  pozde  a Egypt je  u  me  na cerne listine -)  proste jsou zeme kam nemusim  i kdyz jsme tam nebyl  turecka cast Kypru by asi sla   ale tam je slozitejsi prelet  cim naskace cena  a chce to asi auto 

0 Citovat

Tak Kypr - v Paphosu ma zakladnu tvuj oblibeny Ryan

0 Citovat

Tak v recke casti Kypru jsme byli ,meii auto projeli to cele vsechno , prave  tureckou cast  neznam ,ale pujcit auto v  recke casti  a jet do turecke  je komplikace , a  letet rovnou do turecke  je  drahe

0 Citovat

Mionší, rozežranče

0 Citovat

Gavdos

0 Citovat

Byli jsme na Kypru minulej rok v listopadu, ale koupání jen pro otužilý. Já na to doslova neměl koule. Stačilo mi po kotníky. 

0 Citovat

Jsem teď na Kypru. Poprvé a naposledy. V listopadu si to nedovedu představit, je asi 150 lepších destinací.

0 Citovat

@mikir - co třeba Malta? Letenky poměrně levné, příjemný ostrov se zajímavými památkami, služby na úrovni za přijatelné ceny, vykoupat se tam v říjnu ještě dá.

0 Citovat

Kolumbie

0 Citovat

No vida jak se to rozjelo  s  napady  krome Kanaru -) Malta je docela rozumny napad ,ale byli jsme tam tyden  i kdyz celkem v blbem  destivem pocasi  a studenym morem jeden rok o velikonocich ,ale souhlasim ze  to  by slo , nevim proc Kypr v listopadu ne  a  proc Cali poprve a naposledy ? byli jsme tam od 24.12 do 1.1. pred par lety  a i jsem se vicekrat koupal i kdyz uznam , ze uz to bylo trochu na hrane  .ale v kratasech jsem chodil .i na tech horach  bylo docela fajn  ,nevim proc  uz nikdy ? Rusti  oligrachove ?  nebo nejak cenove spatne ? nebo problemy mezi  reky a turky ?  Byli jsme tam jeste nez zkachoval skyeurope leteli jsme tenkrat z Vidne ,takze to uz je dost davno a mohlo se ledaco zmenit i v narustu  hotelu a stredisek

Kolumbii jsem se radeji chtel vyhnout uz pred 17 lety  a tak jak me probrali  na letisti  v Bogote kam jsem priletel z Equadoru,   pred  odletem na Miami jsem jeste  nikde nezazil rozebrali mi  batoh  primo pred letadlem na letisni  plose  na pasovem nasli CR az pod Czchoslovakia  a na cvakatku na nehty mi zlomili a zahodili pilnik a teprve jsem mohl pokracovat  ,navic na  6-9 dnu  to je opravdy jen  prevzit zasilku a mizet -)

@Jakub Langer  ten Gavdos  me tedy zaujal , na Krete jsme byli dvakrat ,tohle misto vubec neznam ani o nem nic nevim ,byl jsi tam ?
0 Citovat

cali napsal(a):

Jsem teď na Kypru. Poprvé a naposledy. V listopadu si to nedovedu představit, je asi 150 lepších destinací.

Copak se ti nezdá Cali. Poděl se o zážitky.  Taky jsem už několikrát slyšel, ze to tam nestojí za nic. Předpokládám ale,  jsi tam na tu akcicku hotelu v Paphosu, tak to není tak bolestné ;-) 

0 Citovat

@niemandos - prokouknul jsi mě:-) 138 EUR za týden AI v 4* jsem nemohl nechat ladem. I kdyby škodilo.

Ne, že by byl Kypr špatný, spíš tu není nic z mého pohledu, co by nebylo jinde lepší, bližší, dostupnější, levnější atd. A jezdit do těchto destinací v listopadu, z toho už jsem vyrostl. Zítra chci jet do hor a stavit se cestou v nějakých vinařstvích, tak třeba trochu změním názor.

Jo, kdybych byl anglický důchodce, pak je to tu dokonalé.

0 Citovat

Aha ted  uz chapu  4 hvezdickovy  al inclusive jsem sice uz zazil  dokonce i petihvezdickovy a  zadarmo na info cestach jeste jako pracujici v cestovnim ruchu  ,ale dneska takovy smer rozhodne nevyhledavame  i kdyz se sice jeste ne hned ,ale prece jen neodvratne blizi  ne anglicky ,ale irsky  duchod ,coz bude vypadat zcela jinak ,nez  ceska almuzna , me prisla  treba plaz Lara bay  nebo  hory  Trodos docela fajn a prave  nam tehdy doporucovali, at prijedeme v listopadu , mozna jsme chytli na ty vanoce tenkrat nejaky teply extrem ,ale ani na Trodosu nebylo extra zima a na te Laure se  koupat opravdu dalo

0