Měl by někdo nějaký tip,radu jestli je na Bahamách taky nějaký čech co pořádá fakultativní výlety jak je třeba  pan Kinich v Mexiku nebo Fencl v Dominikánský republice.Je tu hrozně málo info jen samé plavby jinak nic.Jde mě o to,že jsem se pokoušel on line registrovat na dvě akce co se v Nassau pořádají,ale byl jsem odmítnut,že se jedná o akce pouze pro návštěvníky plaveb.Já jako návštěvník z hotelu mám smůlu.Má zde tedy někdo zkušenost s pobytem v nassau jak je to s možnými výlety pokud nejsem přímo z nějaký lodě???Díky.  .

BAHAMY-NASSAU

Založil ve fóru Co vidět a navštívit

0 reakcí

Měl by někdo nějaký tip,radu jestli je na Bahamách taky nějaký čech co pořádá fakultativní výlety jak je třeba  pan Kinich v Mexiku nebo Fencl v Dominikánský republice.Je tu hrozně málo info jen samé plavby jinak nic.Jde mě o to,že jsem se pokoušel on line registrovat na dvě akce co se v Nassau pořádají,ale byl jsem odmítnut,že se jedná o akce pouze pro návštěvníky plaveb.Já jako návštěvník z hotelu mám smůlu.Má zde tedy někdo zkušenost s pobytem v nassau jak je to s možnými výlety pokud nejsem přímo z nějaký lodě???Díky.

0
0 reakcí