Realne ziskane benefity s Accor All Gold

Založil před rokem vl k ve fóru Vyhledávače hotelů

September 2022 – ibis Abu Dhabi Gate

Status: Platinum

Rýchly pobyt len na 1 deň medzi dvomi letmi s Wizzom. Tento ibis má spoločné priestory s Novotelom, môžete používať ich bazén, posilku, reštaurácie, raňajky sa podávajú v Novoteli, čo je o štandard vyššie. Je najbližšie k letisku, preto padla voľba na tento hotel.

Rezervácia : Rezervovaná základná izba Standard, upgradli nás do veľkého apartmánu so spálňou a obývačkou, ale POZOR : na recepcii ma upozornili, že pretože sú iba ibis, ich politika je, že nedávajú lepšie izby, pri nás spravili výnimku, lebo sme tam prvýkrát a nevedeli sme o tom. Tento prístup sa mi úprimne nepáči, je to svojvoľné ohýbanie pravidiel, politika Accoru hovorí jasne a ináč.

Apartmán bol fakt super, najlepšia izba v ibise, čo som videl. Rozloha cca 60 m2, veľká obývačka, jedálenská časť, kuchyňa (vnútri neboli žiadne veci, neviem, či prinesú na vyžiadanie). Z obývačky sa potom pokračovalo do klasickej malej spálne à la ibis a vedľa nej bola rovnako malá kúpeľňa s WC. Kozmetika z Novotelu. Pri vstupe bolo ešte jedno samostatné WC. Výhľad z izby pekný, na rieku, v diaľke sa jasne črtali obrysy ikonickej mešity.

Raňajky sa podávali v Novoteli, obrovský výber, niekoľko tried nad ibisom.

Welcome drink : Možnosť vymeniť za nápoje (vrátane alko) v niektorej z 3 reštaurácií alebo v bare pri bazéne. U nás vyhrala belgická piváreň, kde mali na výčape myslím 6 rôznych belgických pív rozdielnych typov a stupňov. Na ibis veľmi štedré, keďže len welcome drinky tvorili tretinu ceny pobytu.

Darček na uvítanie : ibis = nič

Súhrn : Veľká škoda ich hlúpej politiky pre upgrade, ináč by to bol jednoznačný víťaz na prenocovanie pri letisku. Okrem toho sa im nedá nič vytknúť, personál príjemný a schopný, bazén celkom veľký a počas nášho pobytu bol takmer vždy prázdny. Okrem vyššie spomenutého belgického pubu má hotel ešte taliansku reštauráciu s celkom dobrým obedovým menu. Treťou reštauráciou je ázijské deli, tam som vyskúšal biriyani, takisto spokojnosť.

Okolo hotela nie je v pešej dostupnosti vôbec nič, ani malé potraviny. Ak nemáte auto, ste odkázaní, na taxi, donášku alebo hotelové reštaurácie.

ibis-abu-dhabi-gate-01.jpeg
ibis-abu-dhabi-gate-01a.jpeg
ibis-abu-dhabi-gate-04.jpeg
ibis-abu-dhabi-gate-05.jpeg
ibis-abu-dhabi-gate-03.jpeg
ibis-abu-dhabi-gate-02.jpeg

0