Ortago.com ma velice dobre ceny, srovnaval sem s expedii, venere napr. a na 3 nocich me to dela 30liber dolu s ortagem... Na 10% slevu vyuzijte kod: ORTAGO2015 stejny hotel 3noci ortago 49.25GBP expedia.co.uk 88GBP venere.com 88GBP pri 15% aktualni sleve (kod CJ10VEN) 74.8GBP  .

Ortago.com - levne hotely + 10% sleva

Založil ve fóru Tipy na ubytování

13 reakcí

Ortago.com ma velice dobre ceny, srovnaval sem s expedii, venere napr. a na 3 nocich me to dela 30liber dolu s ortagem... Na 10% slevu vyuzijte kod: ORTAGO2015

stejny hotel 3noci
ortago 49.25GBP
expedia.co.uk 88GBP
venere.com 88GBP pri 15% aktualni sleve (kod CJ10VEN) 74.8GBP

smiley

Mate dobry tip na portal, sem s nim smiley

0

Nahod ktery hotel a jake datumy.. smiley

Ta sleva je az "podezrele" velka.. smiley

0 Citovat

Klidne Landcons Hotel, 22.3 - 25.3, Langkawi smiley

0 Citovat

Teď jsem koupila přes Ortago ... Hotel s 5i hvězdou v Egyptě (Sharm el Sheik) na přelomu září/říjen na 4 noci pro dva se snídaní za 95 Euro.... smiley

0 Citovat

Taky jsem si prebukovala hotely Las Vegas, stejne hotely, oproti booking uspora smiley asi 50$.

0 Citovat

No ja nakonec asi vemu stejnak AB Motel na Langkawi, je primo na plazi, sice ty levnejsi pokoje jsou za silnici, ale cena cca 24EUR/noc a nenasel sem ho na zadnym rez. portalu, takze to vypada ze maji zajem jen o primy rezervace smiley A sem rad ze se Vam libi ortago.com, nicmene pak dejte vedet zkusenosti az to probydlite smiley nikde o nich nic zatim neni.....

0 Citovat

Na langkawi vicekrat vyzkouselo sweet inn za 80R i se snidani a wifi.Poloha idealni ve stredu pantai cenang, bookovano jen pres mail, ani kreditka nebyla potreba.

0 Citovat

Jak je to se zrušením rezervace?

Píšou, že Book Now,Pay Your Stay! FREE cancellation on most rooms. Ale při rezervaci píšou: Cancelletion DeadLine : 13-02-2015 u všech hotelů, na které jsem se díval. Takže sice jsem si to ještě nezabookoval, ale zrušit jsem si to mohl nejpozději před 3 dny smiley

0 Citovat

Spis jestli ma nekdo nejake zkusenosti s touto firmou, mit o 40% levnejsi ceny neu konkurence neni jen tak. Jen tak je vybrat penize a krachnout:)

0 Citovat

Některé hotely jsou fakt pecka.. Zatím koukám, že jsem provařil jen na Abu Dhabi smiley

0 Citovat

Je zajimave ze treba na MIA beach nemaji zadny hotel.. smiley

0 Citovat

V USA mají maji cancelation cca 6 dnu pred zacatkem pobytu. Platbu si strhli celou, sidlo v Londyne a na webu o nich pisi jako o nove expandujici firme http://www.capitatranslationinterpreting.com/wp-content/uploads/2014/09/Ortago-Case-study-UK.pdf
http://www.figarodigital.co.uk/case-study/ortago-com.aspx

0 Citovat

Ahojky, chci se zeptat, zda-li nevíte někdo proč nefunguje ORTAGO server a nic k tomu (psala jsem email a vrátil se mi, že neexistuje)...? Mám přes něj rezervaci na září a potřebuji něco přebookovat a nic... smiley

0 Citovat

Dopadlo to nějak ? Mam pocit, ze to byl dobrý scam. Nějaká zkušenost?

0
13 reakcí