Ortago.com - levne hotely + 10% sleva

Založil twik před 3 lety ve fóru Tipy na ubytování
14 odpovědí

Ortago.com ma velice dobre ceny, srovnaval sem s expedii, venere napr. a na 3 nocich me to dela 30liber dolu s ortagem... Na 10% slevu vyuzijte kod: ORTAGO2015

stejny hotel 3noci
ortago 49.25GBP
expedia.co.uk 88GBP
venere.com 88GBP pri 15% aktualni sleve (kod CJ10VEN) 74.8GBP

smiley

Mate dobry tip na portal, sem s nim smiley

Nahod ktery hotel a jake datumy.. smiley

Ta sleva je az "podezrele" velka.. smiley

Klidne Landcons Hotel, 22.3 - 25.3, Langkawi smiley

Teď jsem koupila přes Ortago ... Hotel s 5i hvězdou v Egyptě (Sharm el Sheik) na přelomu září/říjen na 4 noci pro dva se snídaní za 95 Euro.... smiley

Taky jsem si prebukovala hotely Las Vegas, stejne hotely, oproti booking uspora smiley asi 50$.

No ja nakonec asi vemu stejnak AB Motel na Langkawi, je primo na plazi, sice ty levnejsi pokoje jsou za silnici, ale cena cca 24EUR/noc a nenasel sem ho na zadnym rez. portalu, takze to vypada ze maji zajem jen o primy rezervace smiley A sem rad ze se Vam libi ortago.com, nicmene pak dejte vedet zkusenosti az to probydlite smiley nikde o nich nic zatim neni.....

Na langkawi vicekrat vyzkouselo sweet inn za 80R i se snidani a wifi.Poloha idealni ve stredu pantai cenang, bookovano jen pres mail, ani kreditka nebyla potreba.

Jak je to se zrušením rezervace?

Píšou, že Book Now,Pay Your Stay! FREE cancellation on most rooms. Ale při rezervaci píšou: Cancelletion DeadLine : 13-02-2015 u všech hotelů, na které jsem se díval. Takže sice jsem si to ještě nezabookoval, ale zrušit jsem si to mohl nejpozději před 3 dny smiley

Spis jestli ma nekdo nejake zkusenosti s touto firmou, mit o 40% levnejsi ceny neu konkurence neni jen tak. Jen tak je vybrat penize a krachnout:)

Některé hotely jsou fakt pecka.. Zatím koukám, že jsem provařil jen na Abu Dhabi smiley

Je zajimave ze treba na MIA beach nemaji zadny hotel.. smiley

V USA mají maji cancelation cca 6 dnu pred zacatkem pobytu. Platbu si strhli celou, sidlo v Londyne a na webu o nich pisi jako o nove expandujici firme http://www.capitatranslationinterpreting.com/wp-content/uploads/2014/09/Ortago-Case-study-UK.pdf
http://www.figarodigital.co.uk/case-study/ortago-com.aspx

Ahojky, chci se zeptat, zda-li nevíte někdo proč nefunguje ORTAGO server a nic k tomu (psala jsem email a vrátil se mi, že neexistuje)...? Mám přes něj rezervaci na září a potřebuji něco přebookovat a nic... smiley

Dopadlo to nějak ? Mam pocit, ze to byl dobrý scam. Nějaká zkušenost?

Přihlášení a registrace