Kredit na HotelTonight, velká sleva

Založil tatranka před 3 lety ve fóru Tipy na ubytování
18 odpovědí

Nabízím 2x61 EURo kredit na HotelTonight. Platnost do cca 15.5.2015. Na možná města a partipicující hotely koukněte do aplikace.Výraznější slevě se nebráním smiley

Asi nás bude víc, komu budou expirovat smiley

Da se to vubec prenaset?

No vystavit to na někoho jiného jde. Prodloužit kredit jde i nákupem, pak se zbytek prodlouží o rok.

Potvrzuji zarezervujte si a použijte kredit na nějaký levný hotel. A zbytek kreditu máte o rok předložený.

To tatranka: Já bych vzal jeden kousek zda platí nabídka smiley

dnes je asi nejlevnější Krakov za 30€

Tak počkej, máš cca 14 dní čas. Třeba v týdnu bude něco levnější.

Já jsem už o svých 60€ přišel, zapomněl jsem smiley

Především nechápu to syslení kreditu, a pokud pro něj nemám využití, nenapadlo by mě ho někomu prodávat, když jsem jej získal bez úplaty smiley
Nabídněte ho kamarádům, známým, udělejte někomu radost smiley , stonásobně se vám to vrátí

Ak sa nájde dobrá duša , ktorá by mi dala kupón ...tak ja by som ho aj využil smiley Ďakujem ( delegatdavid@gmail.com ) Dávid

Taky bych využila kredity, v Athénách pár fajn hotelů je smiley Klidně i za úplatu (mischa.matuskova@seznam.cz)

Také mi kredity končily v pátek, tak jsem zkusil rezervovat hotel v Lodz/Polsko za 35éček (levnější jsem nenašel smiley ) a opravdu se mi kredit prodloužil o rok smiley
Díky za radu a snad zbytek využiji k čemu je určen..

Jinak levnější hotely jsou i v RENO, NV, USA - kolem 27€

Kdyby se nekdo potreboval zbavit brzy propadajiciho kreditu, dejte prosim vědět, určitě se domluvíme. Připadne výměna za můj kredit, expirujici v příštím roce. Potrebuju ubytováni na konec týdne v Polsku. SZ nebo e-mail: zelig11@seznam.cz
Diky

Taky odkoupim nejake kredity. Ale s platnosti v cervenci.

Mám k dispozici 170 euro kredit, chtěl jsem to využít tento týden v londýně, ale Tune hotel westminster co se tam po dobu dvou měsíců objevoval s cenou kolem 80 euro za noc, tam vůbec není k dispozici a jediná alternativa je 160 za noc, takže to přes hotel tonight objednávat nebudu a jsem rád, že jsem kdysi dávno udělal rezervaci přes travelpony s možností bezplatného zrušení pro případ nouze smiley

Takže nabízím 170 euro kredit na hoteltonight a případně tuším něco kolem 80 bych ještě sehnal v rodině, v případě zájmu můžete napsat zprávu

Mám 40 EUR s platností do poloviny příštího týdne. Byl by zájem? stanislavrehacek@gmail.com

Přihlášení a registrace