Pekny večer. Poradí niekto ubytovanie na urovni za prijatelnu cenu v uvedenych mestach? V oboch mestach budeme 2-3 noci. Prip.vase skusenosti s airbnb v tychto mestach. Budeme piati dospeli. Diky .

Tip na ubytování: Singapur + Kuala Lumpur

Založil ve fóru Tipy na ubytování

Pekny večer. Poradí niekto ubytovanie na urovni za prijatelnu cenu v uvedenych mestach? V oboch mestach budeme 2-3 noci.
Prip.vase skusenosti s airbnb v tychto mestach. Budeme piati dospeli.

Diky

0

V Kuala lumpur jsme byli v Regalia homestay residence - na MHD hur dostupne, ale byli jsme 4 dospeli a jen na jeden cely den, tudiz jsme stejne brali taxi..... Maji bozi bazen ve 34.patre s vyhledem na Petronas TT a televizni vez.

Co se tyka Singapuru, tak tam je to uz horsi. Ceny jsou o dost vyssi, my jsme nakonec kvuli cene (super akce 75% dolu), zvolili hotel 101 ve vykricene ctvrti v Geylangu (ale vyslo nas to fakt smesne penize), tudiz nejaka spatne vytrena zem nebo promokly strop v koupelne nas nerozhodil smiley za standardni cenu by me to asi i nastvalo. A fakt uprimne (byli jsme navic pres Silvestr a Novy rok) bylo vybirani hotelu v SIN nocni murou.

0 Citovat

Ahoj, možná byste měli napsat, jaký je Váš rozpočet a představy- jestli ultra-lowcost nebo střední třída je rozdíl, potom se radí lépe:-)

0 Citovat

Ok. Urcite nie lowcost. Povedzme ze dobry stred:) podmienkou su raňajky v cene a dobra dostupnost dopravy.
A este by som poprosil skusenejsich o vysvetlenie aky je postup pri ubytovani cez booking ak je uvedene mozne storno v podstate az tesne pred nastupom. Po zarezervovani mi prisli udaje na zaplatenie. Ako to prebieha ked z nejakeho dovodu budem musiet pobyt zrusit?

0 Citovat

Ještě než jsme nakonec vybrali jiný hotel, tak jsem v Singapuru měla zamluvenou křesťanskou YMCA, kvůli poloze, snídani, docela dobrým recenzím, možnosti storna a hlavně slušné ceně:http://ymca-international.singaporehoteltour.net
http://www.booking.com/hotel/sg/ymca-on ... ype=total&

V KL je toho tolik, že stačí jen vybírat, podle chuti a peněz. Nejlépe v oblasti Golden Triangle. K dispozici je i spousta apartmánů se snídaní, pokud by Vám to jako skupině vyhovovalo lépe. Osobně neporadím, jedeme až za tři týdny.

0 Citovat

A aky hotel ste nakoniec v Sngapure zajednali. Musim suhlasit te v KL je vyber ovela lepsi:)

0 Citovat

Kuala Lumpur
http://www.frenzhotel.com.my/index.html
Singapur
http://www.aqueenhotels.com/en/hotels/s ... hotel.html

oba hotely můžu doporučit,rezervoval jsem přes Agodu

0 Citovat

Mame hotel Impiana KLCC,chceme se nechat trosku rozmazlovat smiley ,takze zadny lowcost. A v Singapuru Orchard Parade by Far East Hospitality,tak uvidime smiley

0 Citovat

Presne nieco take hladam:)) dik za super tip

0 Citovat

Rado se stalo smiley at se dovolena vydari(a nam taky smiley )

0 Citovat

Určite. Napis potom ako ste s tymi hotelmi boli spokojni. My ideme az na jesen.

0 Citovat

Urcite,kdyz tak se pripomen smiley

0 Citovat

Fajn vecer. Vramci cesty do kuala lumpur a singapuru sa budeme presuvat na langkawi. Samozrejme lietadlom. Chcem sa spytat s akym predstihom treba kupit letenky a aka spoločnosť je idealna...air asia?

0 Citovat

Tip z CL - http://en.tiket.com/
ukaze vsechny lety z KL na langkawi se vsema LC spolecnostma smiley

0 Citovat

Teď jsem je kupovala na 1. 3. a stály 400,- Kč s Malindo Air. Jak se budete přesunovat z Malajsie do Singapuru? Lze to autem z půjčovny?

0 Citovat

My ideme na par dni do singapuru..potom prelet na langkawi a lodou na lipe. Cestou naspat prelet z langkawi do kuala lumpur..par dni a domov. Ide mi o to ci riesit letenky uz teraz. Ideme v oktobri

0 Citovat

sledoval bych - napr. Air Asia miva akce dost dopredu. Smerem k odletu stoupa (my brali mesic a pul dopredu z Langkawi do Singapuru za 40 EUR plus batozina, smerem k odletu slo jeste nahoru, predtim byli levnejsi). Takze pokud bude pecka (coz dle me znamena 300 - 500 Kc, tak bych asi bral.

0 Citovat

Momentalne su ceny okolo 30-40€ plus batozina. Ale jedna kamaratka ma varovala ze prilis dopredu vraj nemam kupovat pretoze oni este zvyknu menit casy odletov a pod...

0 Citovat

Pekny den. Na kazdu cestu sme si vzdy pribalili nejaku domacu "dezinfekciu" Nikdy nebol problem..ale ako je to po prilete do singapuru? Zbytocne komplikacie si robit samozrejme nechcem

0 Citovat

V pondelok letime do KL a odtial potom stvrtok ideme vlakom do Sin. Co som pozeral, tak v obidvoch krajinach je povolene priniest 1l alkoholu na osobu. My berieme 2 sedmicky Tatranského caju 52%

0 Citovat

Dik za odpoved. Nemoze byt nejaky rozdiel v tom ze my prideme do singapuru lietadlom? Ten liter na osobu je oficialne povoleny?

0 Citovat

podla mzv.sr, diskusii na tripadvisore a este na jednom zahranicnom fore ano, viac som to nezistoval

0 Citovat

Tak maly update. Pred par hodinami sme prekrocili hranice medzi malajziou a singapurom, vstupovali sme na woodlands train checkpoint. Pri kontrole batoziny sa spytali ci mame nejaky chlast atd na preclenie, tak vravim ze akurat 2 sedmicky alkoholu na dvoch ludi. Pani mi hmed ukazalu tabulu, kde bolo, ze pokial prichadzate do singapuru z malajzie po zemi (ale neviem ako bus napr) nic nie je bez taxi, co sa tyka alkoholu. Tak sa vybrali flase, jedna uz otvorena. Pyta sa ma kolko tam je (flasa je nepriesvitna, tvrde tazke sklo). Vravim ze par deci smiley tak ze ok, ze to riesit nebude, ale ze tu druhu musim ist zaplatit. Tak som skoncil so starym panom v kancli, ktory niekam volal, popisoval situaciu a potom podla ceny (ja som len tak strelil 10e ze stala flasa) mi vyratal ze dan je 55sgd. na to som povedal nech si ju nechaju, ze ak si mozem vybrat, tak to nezaplatim. To ho dost prekvapilo, tak volal este raz, stym ze to nezaplatim, naco po par minutach rozhovoru zlozil a povedal, ze si to mam teda zobrat bez platenia a ist prec smiley takze okrem 10 mimut vysvetlovania a cakania nakoniec pohoda

0 Citovat

Tak ja bych mu rekl, ze jsem to koupil max za 3 eura smiley Kazdopadne taxa 55 SGD (cca 975 Kc stredni kurz) je pekna palka smiley ...flasku bych tam ale jen tak nenechaval, byli jste dva, tak kdyz by to nevyslo, doufam, ze by jste ji alespon z vetsi casti "dali" smiley

0 Citovat

Dik za novinky:) my budeme do singapuru prilietat. Takze toto by sa nas týkat nemalo?

0